M.Starkus pasidalijo linksma istorija apie V.Radzevičių: „Jo šeimai tai buvo siurprizas“

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius / Ilya Yakover photography nuotr.
Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius / Ilya Yakover photography nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-11-06 14:17
AA

Jau antrus metus sodyboje daugybę laiko su šeima praleidžiantis Martynas Starkus neslepia – anksčiau negalėjo įsivaizduoti, kad turės namą, o dabar nebegali įsivaizduoti, kad čia kas kartą atvykus nereikėtų ko nors daryti. Dėl to žinomas vyras kartu su žmona Kotryna laidos „Starkus stato“ žiūrovus vėl pakvietė į savo nuolatos besikeičiančią sodybą ir čia verdantį kitokį, tačiau beprotiškai žavų gyvenimą.

Bėgant laikui, prie sodybos įprato ne tik patys Starkai ir jų vaikai, bet ir mylimas augintis – borderkolių veislės šuo.

„Šiam šuniui jau 4 metai. Kai kažkada važiavau jo įsigyti, Vytaras man palaikė kompaniją. O kaip dažnai tokiais atvejais pasibaigia, „už kompaniją“ šunį įsigijo ir jis, nors visai to neplanavo. Jo šeimai tai buvo siurprizas, bet štai dabar mes, du draugai, turime šunis-brolius“, – linksma istorija apie bičiulį Vytarą Radzevičių TV3 laidoje dalijosi Martynas.

Martyno Starkaus šeimos augintinis / TV3 nuotr.
Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius / Ilya Yakover photography nuotr.

Starkaus sodyboje netrūksta ir netikėtų pramogų – Martynas vandens telkinyje prie savo sodybos netgi nusprendė… panardyti. Čia jam kompaniją palaikė senas bičiulis Vilius.

„Nardymas – sudėtingas užsiėmimas, jei tą darai labai retai, nes tai, ką išmoksti, užsimiršta. Galų gale, nuo tų smulkmenų priklauso tavo gyvybė… Mūsų tikslas – patikrinti, koks prūdo gylis, kas ten yra, ar nėra išlindusių kokių aštrių daiktų – juk čia maudosi ir vaikai“, – prieš panerdamas sakė M.Starkus.

Martynas Starkus / TV3 nuotr.

O štai Kotryna sulaukė svečių – dviejų aplinkos priežiūros specialistų. „Pernai supratome, kad neverta patiems kišti nagų į aplinką, sodinti medžių ir daryti to, ko mes nesuprantame. Nes ką daryti, čia su Martynu nesutariame. Jis už tai, kad nedarytume nieko, o aš esu už tai, kad viską pjautume ir atvertume vaizdą į pušis, mišką“, – pasakojo Kotryna.

Moteris neslėpė – susitikimas tikrai nepraėjo veltui, mat po jo suprato, kad jei visus šiuos darbus būtų pradėjusi pati, kone viską būtų dariusi atvirkščiai!

„Prie šio namo yra senas gėlynas, kurį aš vis bandžiau išsaugoti, o šiemet man labai knietėjo ten prisodinti gėlių. Tačiau labai džiaugiuosi, kad iškentėjau ir nieko nedariau. Buvo geras sprendimas nepulti daryti visko iš karto. Jau pradedame suprasti, kur norisi būti ryte, kur norisi būti vakare, kur mažiau uodų, kur daugiau saulės, kur smagiau sėdėti. Ir dabar, su profesionalų pagalba, bandysime ir augalais susikurti tas jaukesnes vietas“, – pasakojo ji.

Laida „Starkus stato“ – sekmadieniais, 17.20 val. per TV3.