Martynas Starkus susilažino su žmona Kotryna: kuriam pavyks nugalėti?

Martynas Starkus su žmona Kotryna
Martynas Starkus su žmona Kotryna
Šaltinis: Žmonės
2022-01-09 14:04
AA

Darbai Martyno Starkaus sodyboje greitai juda į priekį – pagaliau atėjo metas namą dažyti. Tiesa, pats Martynas to antrą kartą padaryti negalės, todėl teko lažintis su žmona Kotryna. Kam pavyks nugalėti?

M.Starkaus žmona Kotryna laidoje „Starkus stato“ pasakojo, kad mėnesiai, praleisti sodyboje, buvo ypatingi.

„Nenoriu sakyti, kad tai – viena geresnių vasarų, nes ji buvo sunki, intensyvi ir darbinga. Bet kad mes visi tiek daug kartu būtume gamtoje, tiek šokinėtume į ežerą, valgytume grybus, uogas ir žiūrėtume į žvaigždes, dar niekada nebuvo. Manau, kad tai yra geriausia“, – džiaugsmo neslėpė ji.

Tokias jos mintis laidoje pertrauks Martynas. Šis žmonai priminė kad netrukus net trims savaitėms išskris į užsienį, todėl savo mylimajai nusprendė palikti vieną užduotį: „Ar galėtum antrą kartą nudažyti namą? Pasikviesk drauges, mamą, sesę, bet ką – daug žmonių. Ir nudažykite namą. Sunku nebus, nes vienąkart jau dažyta – tereikia tai padaryti antrąkart“.

Kotryną toks pasiūlymas suintrigavo ir netrukus pora nusprendė susilažinti. Tačiau kokios buvo jų lažybų sąlygos? „Jei susilažinu su Marčiumi, tikrai nepralaimėsiu. Kitaip nebus. O šiandien dar kartą įvertinau moterišką draugystę. Kai pasakai panoms, kad susilažinai su vyru, jos mes visus darbus ir atvažiuos padėti tas lažybas laimėti“, – džiaugėsi Kotryna gausia artimų draugių pagalba, bet ar lažybas išties pavyks laimėti?

Martynas Starkus su žmona Kotryna / TV3 nuotr.

Moteris dalinosi mintimis ir apie tai, jog sodyba padėjo atsiskleisti malonioms naujienoms apie visą šeimą.

„Supratau, kad mes visgi nesame tokie miesto žmonės, kaip man atrodė. Gal mes netgi kaimo žmonės, gamtos vaikai. Būnant čia suvokiu, kiek daug reiškia gyventi kur kas mažesniame namelyje, kur visi susispaudę sėdime prie mažesnio stalo. Tai reiškia, kad ir bendravimo yra daugiau. Mieste namai didesni, ten išsibarstai, bet atskirai tarsi nepabūni – nėra erdvės, kur nueitum, ir, jei norėtum, galėtum pabūti tyloje. O čia namai yra mažučiai, visi susiglaudę, susispaudę, vieni prie kitų turime taikytis ir bendrauti. Bet jei nori būti vienas – leki laukais nieko nesutikdamas“, – pasakojo ji.

Savo ruožtu prieš kelionę M.Starkus domėjosi ir kitu svarbiu klausimu, įsirenginėjant naują namą. „Jau ne kartą kalbėjau apie tai, kad statyboms įsibėgėjant atsiranda papildomų rūpesčių, nes namą ne vien statai, bet pradedi jį ir įsirenginėti. Vienas iš didesnių rūpesčių – namo apsauga“, – sakė jis, ir konsultavosi su specialistais, kokių atsargumo priemonių turėtų imtis kiekvienas.

Žinios, kurioms pravers visiems, statantiems naują būstą, ir intriguojančios Martyno ir Kotrynos lažybos – jau šiandien.

Laida „Starkus stato“ – sekmadieniais, 17.15 val. per TV3.