M.Vžesniauskaitės ir J.Caudwello šeima mini dvigubą šventę: ta proga – ir nematyti fotokadrai

Modestos Vžesniauskaitės ir Johno Caudwello šeima / Asmeninio albumo nuotr.
Modestos Vžesniauskaitės ir Johno Caudwello šeima / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-03-16 22:35
AA

Olimpietei dviratininkei Modestai Vžesniauskaitei (39) ir britų milijardieriui, filantropui Johnui Caudwellui (70) kovo 16-oji – kupina džiaugsmo. Šią dieną jie mini dvigubą šventę – poros pirmagimio Wlliamo Johno ir verslininko dukros Libby gimtadienius.

Kovo 16-ąją Johno Caudwello dukrai iš pirmosios santuokos sukako 35-eri, o jo ir Modestos Vžesniauskaitės sūnui – dveji.

Šia proga olimpietė socialiniame tinkle „Instragram“ pasidalijo šeimos nuotraukomis ir sveikinimu.

„Williamui Johnui šiandien sukako dveji.

Tu esi nuostabiausia dovana, kokią tik esu gavusi, Sveikinu su gimtadieniu žmogų, kuris mane su Johnu Caudwellu pavertė laimingiausiais tėvais.

Taip pat su gimtadieniu labai sveikinu šiandien Williamo sesę Libby. Fantastiškos dienos, mieloji!!!“ – dalijosi M.Vžesniauskaitė.

Nuotraukos:

Pora šiuo metu išgyvena palaimingą laikotarpį – laukia antrojo vaiko gimimo.

2021-ųjų pavasarį pagimdžiusi sūnų Williamą Johną, Modesta Vžesniauskaitė teigė nesitikėjusi, kad „gandrai aplankys“ antrą kartą. Visgi šiandien Modesta šypsosi ir neslepia esanti labai laiminga, nes pavasarį pasaulį išvys išsvajota dukrytė.

Laime spinduliuojanti Modesta instagrame pasidalijo echoskopo nuotrauka, kurioje matyti jos ir Johno mažylė. Įrašu M.Vžesniauskaitė sutiko pasidalyti su portalu Žmonės.lt.

„Ar ji atrodys kaip Johnas, ar aš? Liko tiek nedaug laiko iki to, kai pasisveikinsime su mano pirmąja dukryte, trečiuoju mano vaiku. Jaučiuosi tokia laiminga ir tokia palaiminta kiekvieną dieną! Geriausia gyvenimo dovana yra mano Johnas ir mano šeima“, – rašė M.Vžesniauskaitė.

Žmonės.lt primena, kad britų verslininkas J.Caudwellas jau turi penkias atžalas iš prieš tai buvusių santykių. Vyriausiai jo dukrai Rebekah – 41 metų, o jauniausiai atžalai Jacobi – 17. Žinoma sportininkė Modesta Vžesniauskaitė iš praeitos santuokos taip pat augina vaiką – 11-kos sūnų Leonardą.