„Måneskin“ bosistė Victoria – angeliško veido rokerė, kurią su vokalistu Damiano sieja daugiau nei draugystė

Grupės „Måneskin“ narė Victoria De Angelis / „Scanpix“ ir soc. tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Eurovizijos“ viršukalnėje atsidūrę „Måneskin“ nariai būtent Victorią De Angelis (21) vadina grupės siela. Liaupsinama publikos, dievinama socialiniuose tinkluose ir gyvų koncertų bei pasirodymų metu „Måneskin“ bosistė Victoria nenustoja stebinti ir teigia, kad dar prieš kelis metus viskas jos gyvenime nesiklostė taip gerai.

Trumpa dosjė

  • Vardas ir pavardė: Victoria De Angelis
  • Gimimo diena: 2000 m. balandžio 28 d.
  • Amžius: 21 metai
  • Ūgis: 1,63 m
  • Gimtasis miestas: Roma
  • Instagram paskyra: @vicdeangelis

Kaip daugelis „Måneskin“ gerbėjų žino, grupės šlovė prasidėjo nuo pasirodymo populiariame projekte „X faktorius“ ir tebesitęsia iki šiol. Gegužės 22-ąją grupė tapo dainų konkurso „Eurovizija“ nugalėtoja, o pirmadienį padėjo tašką kvaišalų skandale – įtarimus, kad grupės vokalistas tiesioginės transliacijos metu neva vartojo narkotikų, paneigė pirmadienį jam atliktas testas.

Italijos roko grupė „Måneskin“ / „Scanpix“ nuotr.

„Måneskin“ bosistė Victoria De Angelis pradėjo mokytis groti gitara nuo 8 metų, o po kelių mokymosi metų, būdama vidurinėje mokykloje, nutarė pereiti prie bosinės gitaros.

Interviu su itališkuoju žurnalu „Elle“ jaunoji bosistė neseniai atskleidė, kad nuo pat mažens ją baisiai erzindavo ir pykdydavo stereotipai – dar būdama 6 metų, nenorėjo tikėti, kad egzistuoja kažkokie skirtumai tarp berniukų ir mergaičių.

Vic trumpai kirpo plaukus, rengėsi berniukiškai, nedėvėjo sijonų – ne todėl, kad jie nepatiktų, o todėl, kad norėjo būti savimi. Tuo metu moteriški drabužėliai jai tiesiog neatrodė įdomūs.

Victoria De Angelis / „Instagram“ nuotr.

Nuo „X faktoriaus“, Sanremo festivalio iki „Eurovizijos“ Olimpo

Victoria su Thomasu Raggi ir Damiano Davidu susipažino dar mokykloje. Daniškų šaknų turi būtent Victoria. Dabartinė grupės sudėtis susiformavo kiek vėliau, besimokant licėjuje. Taip atsirado „Måneskin“. Grupės pavadinimas išvertus iš danų kalbos reiškia mėnesiena.

Prieš keletą metų muzikiniame šou „X Faktorius“ grupė pasirodė bei publikos simpatijas pelnė su dainomis „I will die like a king“ ir „Back home“.

Šiemet populiariame italų Sanremo festivalyje grupė „Måneskin“ pasirodė su kūriniu „Zitti e buoni“, kuris atnešė jiems pergalę. Ši pergalė suteikė jauniesiems rokeriams galimybę atstovauti Italijai didžiojoje „Eurovizijoje“. Tiesa, jie patys dar svarstė, ar sutikti su šiuo pasiūlymu. Beje, eurovizinėje dainos versijoje buvo šiek tiek pakoreguoti žodžiai – iš teksto dingo keiksmažodžiai.

Oficialus „Zitti e buoni“ vaizdo klipas su necenzūruotu tekstu:

Prieš Sanremo festivalį pasirodė dokumentinis filmas „This Is Måneskin“, sulaukęs didelio populiarumo.

Trumpai tariant, „Måneskin“ padarė įspūdingą karjerą per labai trumpą laiką ir akivaizdu, kad gerbėjų gretos tik plėsis po svaiginančios sėkmės „Eurovizijoje“.

Bosistės sėkmė socialiniuose tinkluose

Jaunosios žvaigždės populiarumas auga ne tik muzikinėje padangėje, bet ir socialiniame gyvenime: jos „Instagram“ paskyra turi virš 593 tūkstančių sekėjų, nuolatos komentuojančių jos turinį – pavyzdžiui, vienas paskutinių jos įrašų sulaukė virš 108 tūkstančių reakcijų.

Damiano Davidas, Victoria De Angelis / „Instagram“ nuotr.

Victoria De Angelis asmeninis gyvenimas: ar ji turi meilę?

Interviu su „Cosmopolitan, išgirdusi klausimą apie meilę ir santykius su grupės vokalistu Damiano, Victoria atsakė: „Mudu su Damiano Davidu esame daugiau ne draugai, daugiau nei brolis su sese, daugiau nei bet kas – mūsų santykiai yra labai artimi, tačiau mudu nesame pora.“

Paklausta, ar yra susižadėjusi, Victoria atsakė, kad niekur neskuba, viskam savas laikas.

„Kažkada tai tikrai nutiks, tačiau šiuo metu neturiu jokios sultingos istorijos“, – kalbėjo ji.

Merginai dar tik 21-eri, tad laiko tam ji tikrai turi. Šiuo metu ji trokšta atsidėti muzikai ir „Måneskin“.

Beje, šių metų vasarį duodami interviu leidiniui „Corriere della Sera“ grupės nariai sulaukė klausimo apie seksualinę orientaciją.

Victoria teigė esanti biseksuali, gitaristas Thomas Raggi ir vokalistas Damiano Davidas – heteroseksualūs, o Ethanas Torchio – „seksualiai laisvas“. Kaip Žmonės.lt jau rašė, Damiano jau kelerius metus draugauja su Giorgia Soleri.

„Måneskin“ / „Instagram“ nuotr.
„Eurovizijos“ nugalėtoja Italijos grupė „Måneskin“ / Andreso Puttingo EBU nuotr.

Victoria De Angelis sunkusis periodas: „Kažkas manyje sulūžo“

Victoria anksčiau minėtame interviu papasakojo plačiau apie savo paauglystės išgyvenimus.

„Buvau nerūpestinga 14-metė mergina. Staiga supratau, kad „kažkas manyje sulūžo“ – nebenorėjau išeiti iš namų, prasidėjo panikos atakos, praleidau vienerius mokslo metus. Nežinojau, kaip susitvarkyti pačiai su savimi, gėdijausi tos situacijos, tačiau dabar suprantu, kad nereikėjo to slėpti.“

Išsikapstyti iš emocinio nuosmukio jai padėjo šeimos ir draugų palaikymas bei terapija.

Šis gyvenimo etapas dabar Victoriai yra tik prisiminimas.

Fotogalerija:

Grupės „Måneskin“ narė Victoria De Angelis (18 nuotr.)
+12
Grupės „Måneskin“ spaudos konferencija Roterdame (18 nuotr.)
+12
2021-ųjų „Eurovizijos“ nugalėtoja Italijos grupė „Måneskin“ (11 nuotr.)
+5
Skaitykite daugiau