„Måneskin“ paviešino jautrų video apie Ukrainą: klausia, kaip užpuolikai miega naktimis

„Måneskin“ / IWBYS nuotr.
„Måneskin“ / IWBYS nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
2022-04-09 14:05
AA

Prie organizacijos „Global Citizen“ iniciatyvos „Stand Up for Ukraine“, skirtos išreikšti palaikymą Ukrainai, prisijungė ir „Euroviziją“ pernai laimėjusi bei Lietuvoje šiemet koncertuosianti italų grupė „Måneskin“. Rokeriai pasidalijo jautriu vaizdo įrašu.

Minutės trukmės vaizdo įrašą, kuriame dar kartą išreiškė palaikymą Ukrainai, grupė „Måneskin“ penktadienio vakarą paviešino savo socialinių tinklų paskyrose.

Čia skamba nauja, dabartiniams įvykiams skirta italų daina ir matomi ne tik patys grupės nariai, bet ir vaizdai iš karo siaubiamos Ukrainos. Kūrinyje kreipiamasi į užpuolikus – klausiama, kaip jie gali užmerkti akis ir ramiai miegoti naktimis, kai jų sukeltas karas naikina žmonių gyvybes.

„Måneskin“ pasidalijo ne tik pačiu vaizdo įrašu, bet ir paragino sekėjus nebūti abejingais – kvietė prisidėti prie pagalbos su Rusijos agresija kovojančiai šaliai.

„Pabėgėliams Ukrainoje ir visame pasaulyje reikia skubios humanitarinės pagalbos. Mes savo balsu reikalaujame imtis veiksmų, o jūs taip pat galite tai padaryti. Prisijunkite prie mūsų, sukurkite savo vaizdo įrašą, kuriame raginate pasaulį paremti pabėgėlius, ir aukokite toliau: ForUkraine.com“, – rašė grupės nariai.

15min primena, kad neseniai „Måneskin“ paskelbė, jog atšaukia savo pasirodymą agresorėje Rusijoje.

„Labai sunku skelbti šou, kol Ukrainoje vyksta siaubingas karas ir kenčia nekalti žmonės. Esame sukrėsti dėl Ukrainos žmonių ir solidarizuojamės su jais. Dėl valdžioje esančių galingų žmonių sprendimų, turinčių įtakos tiek daug nekaltų žmonių gyvybių, mes nesilaikysime buvusių numatytų datų ir nevyksime koncertuoti į Rusiją. Mes visi kartu turime stovėti už taiką, dabar ir visada“, – skelbė „Måneskin“.