Mac Milleris po mirties nominuotas „Grammy“ apdovanojimuose: atminimą pagerbs tėvai

Ariana Grande ir Macas Milleris / Instagram nuotr.
Ariana Grande ir Macas Milleris / Instagram nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-01-20 20:50
AA

Nuo perdozavimo narkotikais miręs reperis Mac Milleris šiemet nominuotas didžiausiuose pasaulio muzikos apdovanojimuose „Grammy“. Muzikantą reprezentuos ir ceremonijos metu pagerbs artimiausi žmonės – tėvai.

Užsienio naujienų portalui „TMZ“ artimas M. Millerio šeimos draugas prasitarė, kad tėvai atsiims sūnui skirtą apdvanojimą, jeigu šis jį laimės. 

M. Milleris šiemet nominuotas geriausio metų repo albumo kategorijoje. „Swimming“ metų repo albumo kategorijoje nominuotas po reperio mirties. Tai – pirmoji M. Millerio „Grammy“ nominacija. 


Ariane Grande ir Macas Milleris / Instagram nuotr.
Geriausio repo albumo kategorije taip pat nominuota Cardi B su albumu „Invasion of Privacy“, Traviso Scotto albumas „Astroworld“, Nipsey Hussley „Victory Lap“ ir Pusha T „Daytona“.

M. Millerio tėvai gyvena Pittsburghe. Jo mama – viena iš M. Millerio fondo, skirtą padėti jo gimtojo miesto vaikams, įkūrėjų.

M. Milleris perdozavo rugsėjo mėnesį. Vaikinas vartojo fetanilį ir kokainą. Policijos skelbtame pranešime rašoma, kad Macui Milleriui sustojo širdis ir jis, be sąmonės ženklų, rastas savo namuose. M. Milleriui buvo 26-eri.