„Vienas namuose“ žvaigždė Macaulay Culkinas su sužadėtine Brenda susilaukė antro vaiko

Macaulay Culkinas ir Brenda Song / „Scanpix“ nuotr.
Macaulay Culkinas ir Brenda Song / „Scanpix“ nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
2023-03-18 11:50
AA

Aktorius Macaulay Culkinas (42) su sužadėtine Brenda Song (34) išgyvena tėvystės džiaugsmus – pora susilaukė antro vaiko.

Skelbiama, kad Macaulay Culkinas su sužadėtine Brenda susilaukė antro vaiko. Mažylis gimė praėjus beveik dvejiems metams po to, kai 2021 m. balandį susilaukė sūnaus Dakotos.

Apie šeimos pagausėjimą leidiniui „US Weekly“ patvirtino porai artimas šaltinis.

Dakotos gimimas taip pat trumpai buvo laikomas paslaptyje, kol pora viešai paskelbė pareiškimą, kuriame teigė, kad „džiaugiasi“ tapę tėvais.

Praėjusiais metais jie taip pat susižadėjo ir jau penkerius metus palaiko romantiškus santykius, o artimiausiu metu planuoja susituokti.

Macaulay Culkinas / „Scanpix“/AP nuotr.

Pora 2021-ųjų balandį susilaukė pirmagimio – sūnaus. Sūnų jie pavadino velionės M.Culkino sesers Dakotos garbei. „Mes labai džiaugiamės“, – trumpoje žinutėje apie pirmojo vaiko gimimą rašė M.Culkinas ir B.Song.

Primename, kad Macaulay Culkinas trumpai buvo vedęs bendraamžę aktorę Rachel Miner, o netrukus po skyrybų pradėjo draugauti su kita aktore Mila Kunis (34 m.) – jiedu kartu praleido aštuonerius metus.

Tuo tarpu Brenda Song anksčiau buvo susižadėjusi su Miley Cyrus broliu Trace'u (29 m.), bet pora išsiskyrė 2012 metais.

M.Culkinas ir B.Song susipažino filmavimo aikštelėje „Changeland“, Tailande ir pirmą kartą buvo pastebėti kartu, kai 2017 m. liepą vakarieniavo italų restorane „Craig's“, Los Andžele.

Tais metais viek vėliau B.Song instagrame paskelbė nuotrauką, kurioje pozavo kartu su M.Culkinu.