Madingiausios vasaros avalynės penketukas: kokius batus rinktis?

Madingiausios vasaros avalynė penketukas/Vida Press nuotr.
Greta Kukštaitė
Šaltinis: Žmonės
AA

Galima pastebėti, jog mados pasaulis tapo įvairiapusis ir mėgstantis priimti keistas ir iš pažiūros prieštaringas tendencijas. Apžvelgus žymiausių dizainerių kolekcijas, matoma, jog mada vis labiau atsigręžia į praeitį ir siūlo mums drąsius bei neįprastus sprendimus. Šio sezono avalynė – struktūriškos formos, geometrinės detalės, didelės platformos ir priešingai – itin siauri kulniukai bei dirželiai.

Bent vieną iš šių tendencijų neabejotinai rastumėte savo mamos spintoje, tad regis, sau patinkančia avalynę ras kiekviena drąsi ir savimi pasitinkinti moteris.

 Taigi, kokios tos pagrindinės avalynės tendencijos vyrauja šį sezoną?

STRAPPY BASUTĖS

Šio tipo basutės yra su neaukštu plonu kulniuku ir turinčios keletą pėdą juosiančių juostelių. Šią tendenciją ypač pamėgo minimalizmo gerbėjos, kadangi yra neįpareigojančios išvaizdos ir puikiai atrodo prie paprastų derinių. Užsivilkusi džinsus, baltus marškinėlius, vyriško kirpimo švarką ir apsiavusi šio stiliaus batus akimirksniu tapsite tikra fashionista. Taip pat galite derinti jas prie romantiškų suknelių ar midi ilgio sijonų. 

Madingiausios vasaros avalynė penketukas/Vida Press nuotr.

SPORTINIO STILIAUS BASUTĖS

Puikus pasirinkimas mėgstančioms patogumą, tačiau norinčioms išlikti stilingoms. Šios basutės turi šiek tiek aukštesnes lygiapades platformas ir keletą užsegimų ar storesnių juostelių, tad yra grubesnės išvaizdos. Derinkite jas prie visko: tiek prie sportinio stiliaus drabužių – dviratininko šortų, laisvalaikio kelnių ar džinsų – tiek prie romantiškų suknelių. 

Madingiausios vasaros avalynė penketukas/Vida Press nuotr.

DIDELĖS SAGTYS

Šias Birckenstock tipo basutes su sagtimis tikriausiai pamenate iš mamos laikų, kuomet jos buvo labai populiarios. Nors daugelis į šią tendenciją žiūri prieštaringai, tačiau dabar jos dėvimos ne tik sode ar einant prie jūros, bet ir prie stilingų miesto derinių. Derinkite jas tiek prie šortų, sijonų ar džinsų, tiek prie įvairių suknelių. 

Madingiausios vasaros avalynė penketukas/Vida Press nuotr.

ŠLEPETĖS PER PIRŠTĄ

Šio modelio šlepečių buvo galima išvysti kone kiekvieno dizainerio kolekcijose ir tikrai ne su paplūdimiui skirtais drabužiais. Aukštesnės lygiapadės platformos šį sezoną dominuoja visur, tad rinkitės kiek aukštesnes ir šlepetes. Dizaineriai siūlo derinti jas net ir prie vakarui skirtos aprangos, tad ši tendencija patiks tik ypač drąsioms ir mėgstančioms eksperimentuoti. 

Madingiausios vasaros avalynė penketukas/Vida Press nuotr.

GEOMETRINIŲ FORMŲ KULNIUKAI

Itin populiari ir daugeliui neįprasta tendencija – bateliai su geometrinių formų kulniukais, tad jei trokštate išskirtinumo, privalote juos įtraukti į savo garderobą. Ypač žaismingai atrodo apskritimo formos kulniukai. Derinkite juos taip, kaip tik leidžia fantazija ir nebijokite žaisti mada. 

Madingiausios vasaros avalynė penketukas/Vida Press nuotr.
Skaitykite daugiau