N-18 turinys
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio.Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
TAIP
NE

Madonna ir toliau šokiruoja gerbėjus: nuogas krūtis prieš kamerą pademonstravo ne veltui

Madonna / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Popmuzikos žvaigždė Madonna ir toliau stebina savo gerbėjus. Šįkart 64-erių atlikėja paviešino itin atviras nuotraukas, kuriose pademonstravo savo krūtis.

Madonna penktadienį savo „Instagram“ paskyroje paviešino keletą pikantiškų nuotraukų, kuriose pozavo be liemenėlės, taip toliau šokiruodama savo gerbėjus.

64 metų žvaigždė į savo „Instagram Stories“ įkėlė dvi nuotraukas, kuriose buvo matyti jos nuoga krūtinė, tačiau ji laikėsi platformos taisyklių ir spenelius uždengė jaustukais.

„Nuo saldainių iki pinigų“, – toks prierašas lydėjo žvaigždės nuotraukas.

Madonna / Socialinių tinklų nuotr.

Madonna prieš objektyvą stojo vilkėdama auksinį korsetą, pasipuošusi tinklinėmis kojinėmis, tačiau viršūtinę kūno dalį ji paliko atvirą.

Regis, šie pikantiški kadrai yra dalis reklamos, skirtos jos novatoriško penktojo studijinio albumo „Erotica“, išleisto 1992 m, 30-osioms metinėms paminėti.

Albumas buvo išleistas kartu su pirmuoju jos knygos leidiniu „Seksas“ – kavos stalelio knyga su atviromis dainininkės nuotraukomis, kurias padarė Steveno Meiselio studija ir Fabienas Baronas. Tuo metu ji susilaukė tam tikros kritikų reakcijos, kurie nuotraukas apibūdino kaip pornografiją.

„Erotica“ – tai koncepcinis albumas apie seksą ir romantiką. Manoma, kad albumui įtakos turėjo dviejų artimų Madonnos draugų netektis dėl AIDS, kuris aštuntojo dešimtmečio pradžioje tapo pasauline epidemija.

Madonna (33 nuotr.)
+27
Skaitykite daugiau