Madonnos vaizdo įrašas sukėlė diskusijų bangą: užminė mįslę dėl savo seksualinės orientacijos

Madonna / „Scanpix“ nuotr., stopkadras
Madonna / „Scanpix“ nuotr., stopkadras
Šaltinis: Žmonės
2022-10-11 10:34
AA

JAV popmuzikos žvaigždė Madonna (64) sekmadienį socialiniame tinkle „TikTok“ įkėlė vaizdo įrašą, kuriame galimai prisipažįsta apie savo seksualinę orientaciją. Video medžiagoje su prierašu „Jei pramesiu, esu homoseksuali!“ galima matyti, kaip dainininkė specialiai nepataiko įmesti rožinių apatinių į šiukšlių dėžę, taip tarsi pranešdama, kad nėra heteroseksuali. Toks kūrybingas atlikėjos pareiškimas suglumino sekėjus.

Tai dar vienas Madonnos gestas, nustebinęs jos sekėjus. Gąsdinusi juos neįprastais išvaizdos pokyčiais ir keista elgsena, šįkart ji dėmesį atkreipė į savo seksualinę orientaciją.

Vaizdo įraše su prierašu „Jei pramesiu, esu homoseksuali!“ Madonna stovi puošniame kambaryje. Tuomet atlikėja sugniaužia laikomus apatinius ir meta juos į šiukšliadėžę, bet nepataiko. Vėliau ji iškart žvilgteli į kamerą, tarsi puikuotųsi įvykdytu drąsiu gestu.

Madonna šiuo vaizdo įrašu savo sekėjams užminė savotišką mįslę. Ji nepaliko jokio papildomo komentaro ir nepaminėjo šio pareiškimo kituose maždaug tuo pačiu metu sekmadienį paskelbtuose įrašuose.

Visgi tai ne pirmas kartas, kai Madonna užsimena apie savo seksualinę orientaciją. 1991 m. LGTBQ+ žurnalui „The Advocate“ ji yra sakiusi, kad jos nuomone, kiekvienas žmogus turi biseksualią prigimtį.

„Tokia mano teorija. Galiu klysti“, – sakė muzikos žvaigždė.

Madonna jau kelis dešimtmečius yra laikoma LGBT+ ikona. Ji aktyviai gynė šią bendruomenę AIDS krizės metu, kai jai priklausantys žmonės visame pasaulyje kentėjo nuo žmogaus teisių pažeidimų. Ji taip pat pasisakė už homoseksualų santuokas ir rėmė LGBT+ jaunimą.

Nors apie Madonnos seksualinę orientaciją spėliojama jau daug metų, pati atlikėja šių spekuliacijų niekada nebuvo aiškiai patvirtinusi. Nepaisant to, apie galimą kitokią seksualinę orientaciją sufleruojantys atlikėjos poelgiai pastaruoju metu vis dažnėja.

Neseniai Madonna išleido savo 2005 m. hito „Hung Up“ perdirbinį, 2022 m. pervadintą į „Hung Up on Tokischa“, kuriame rodomi keli klipai. Juose ji ir Dominikos reperė Tokisha aistringai bučiuojasi.

Rugpjūtį Madonna apie savo gyvenimą, karjerą ir aistrą seksui taip pat papasakojo „YouTube“ kanale paviešintame klausimų ir atsakymų vaizdo įraše „Finally Enough Talk: 50 Questions with Madonna“ (liet. „Pagaliau užtenka kalbėti: 50 klausimų Madonnai“).

Beveik septynių minučių trukmės klipe popmuzikos karalienė vienu žodžiu atsakinėjo į klausimus apie savo didžiausią kaltės jausmą, astrologinį ženklą, dabartinę mėgstamiausią maniją, sėkmės paslaptį, gyvenimo mantrą.

Interviu metu atlikėja sakė, kad veiksmas kuris ją palaiko – seksas, o mėgstamiausias gaminys – meilė.

Madonnos aistra seksui įkvėpė ir jos atsakymą į klausimą „Jei visą likusį gyvenimą galėtum dėvėti tik vieną daiktą, kas tai būtų?“ „Mano 24 karatų aukso vibratoriaus vėrinys“, – atsakė ji.

Madonna (33 nuotr.)
+27