Mados dizaineris J.Statkevičius: „Kavalierius gali pabėgti, o deimantas – ne“

Juozas Statkevičius / Gamintojo nuotr.
Juozas Statkevičius / Gamintojo nuotr.
Šaltinis: Reklama
2022-11-24 12:47
AA

Neseniai juvelyrikos studija INDIVI kartu su garsiu mados dizaineriu Juozu Statkevičiumi pristatė limituoto leidimo papuošalų su deimantais kolekciją. Žinomų moterų liaupsių sulaukusius papuošalus jungia bendras elementas – elegantiškas deimantinis kaspinas.

„Kaspinas – tai mano mėgstamiausias mazgas. Jis simboliškas, kaip visa ko pradžia ir pabaiga. Juk visi žinome, kad kaspino ausytės sudaro aštuonetuką, o aštuonetukas yra begalybės ženklas, nešantis man sėkmę. Viliuosi, ją atneš ir jums“, – šypsosi mados dizaineris J.Statkevičius.

Tam, kad papuošalai būtų aukščiausios kokybės ir meninės vertės, jis pasirinko bendradarbiauti su INDIVI ir dėl to neslepia džiugesio:

„Mūsų požiūris, kruopštumas ir aukščiausios kokybės siekis sutampa. Kaip matote, tai atnešė puikius rezultatus. Kaspinėliai – norima dovana, todėl nenuostabu, kad eilėje juos gauti laukia daugybė klientų. Didžiuojuosi, nes tai ir investicija, ir solidžiausias, garsiausias vardas šalyje. Džiaugiuosi, kad mano norai ir fantazijos su INDIVI virto visų trokštama realybe.“

INDIVI papuošalai / Gamintojo nuotr.

Geidžiamiausia dovana

Sakoma, kad deimantai – geriausi moterų draugai. Šiai minčiai pritaria ir jais padabinti savo papuošalus pasirinkęs kolekcijos kūrėjas: „Kavalierius gali pabėgti, o deimantai – ne. Ne veltui sakoma, kad deimantai geriausi merginų draugai. Visi tai žinome.“

Mados dizaineris pabrėžia, kad deimantas skirtas išskirtinėms asmenybėms. „Deimantas – labai stiprus akmuo. Taigi, kad iki jo priaugtum, reikia būti stipriam, turėti išminties. Kartu man jis yra kaip investicija“, – sako J.Statkevičius.

Kam geriau, kaip ne INDIVI žinoti apie investicijas ir išskirtinių papuošalų gamybą.

INDIVI papuošalai / Gamintojo nuotr.

Derinti – nesudėtinga

Anot dizainerio, naujos kolekcijos papuošalai tiks prie visko, nes būdų juos derinti yra apstu: „Jeigu jūs nuoga ir papuošalas netrukdo, vadinasi, jis jums tinka, – šmaikštauja J.Statkevičius. – Galų gale, visko derinti nebūtina – man tai netgi yra keista. Juk eidami valgyti cepelinų nesipuošiame pilkais papuošalais.“

„Pagal papuošalus matau, kuo žmogus gyvena: ar turi fantazijos, meninio skonio, saviraiškos, ar ne. Mano manymu, moteris be papuošalų – kaip silkė be druskos“, – mano Juozas.

Juozas Statkevičius ir Darija Morozova / Gamintojo nuotr.

Bendradarbiavimas pilnas iššūkių

INDIVI įkūrėja Darija Morozova atskleidžia, kad bendradarbiavimas su mados dizaineriu buvo itin įdomus ir kupinas iššūkių, o rezultatas viršijo lūkesčius. Kolekcijos papuošalus norisi užsidėti ir nenuimti.

„INDIVI studijos išskirtinumas – profesionalūs meistrai ir tai, kad patys rūpinamės papuošalų gamybos procesu nuo pradžios, t. y. nuo žaliavų užsakymo ir geriausių medžiagų atrankos, iki pabaigos – projekto derinimo su klientu ir gaminio atidavimo.

Kadangi gamybos procesu rūpinamės patys, klientui siūlome daugybę juvelyrinių paslaugų, gaminio 3D vizualizaciją ir išskirtinį deimantų pasirinkimą. Pažangios gamybos technologijos gerina gaminių kokybę, kaina ir pagreitina gamybos laiką“, – tikina INDIVI įkūrėja.

INDIVI studijoje ir interneto svetainėje galima pasirinkti geidžiamiausią deimantą iš šimtų tūkstančių pasirinkimo, apžiūrėti brangakmenį gyvai arba pamatyti jo nuotrauką ir video. „Pasirinkite brangakmenį patys. Tik jūs žinote, ko Jums labiausiai reikia, nes į pagamintus juvelyrikos gaminius dažnai dedami ne patys geriausi ar jums tinkamiausi deimantai. Gal norite mažo bet tobulo, o gal jums patiktų įspūdingo dydžio šampano spalvos deimantas, kai abiejų kaina panaši?“ – svarsto Darija.

Darija Morozova / Asmeninio albumo nuotr.

Populiariausi – klasikiniai papuošalai

„Tarp populiariausių pirkinių išlieka klasikiniai papuošalai. Naują kolekciją priskirčiau prie aristokratiškos klasikos. Visi Juozo Statkevičiaus deimantinės kolekcijos papuošalai – įsimintina dovana Švenčių progą, ypač jei jau turite mados dizainerio sukurtų rūbų,“ – sako INDIVI studijos įkūrėja.

Artėjant Kalėdoms, mūsų studijoje kasmet prasideda malonus prieššventinis šurmulys, akys krypsta į deimantus – ką padovanoti brangiam žmogui? Anot Darijos, juvelyrikos studijoje pagal renkamas kalėdines dovanos išryškėja tendencijos: „Tarp populiariausių pirkinių išlieka klasikiniai papuošalai: pakabukai, auskarai, žiedai, „Tennis“ apyrankės su deimantais. Daugelio papuošalų gamyba trunka apie porą savaičių“, – sako studijos įkūrėja.

INDIVI su J.Statkevičiumi pristatė limituoto leidimo papuošalų su deimantais kolekciją (15 nuotr.)
+9