Mados dizainerių konkursas „Injekcija“ skelbia dalyvių atranką

2015 metų konkurso „Injekcija“ finalinio renginio momentas / Organizatorių nuotr.
2015 metų konkurso „Injekcija“ finalinio renginio momentas / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2015-09-14 14:31
AA

Festivalis „Mados infekcija“ jau devintą kartą ieško naujų talentų ir kviečia dizainerius dalyvauti konkurse „Injekcija“. Konkurso dalyviai varžosi dėl galimybės kartu su žymiais Lietuvos ir užsienio dizaineriais pristatyti savo kolekciją ant „Mados infekcijos“ podiumo 2016 metų pavasarį. Šių metų konkurso tema – kamufliažas.

Pirmuosius dalyvių eskizus konkurso komisija norės pamatyti spalio 16 dieną.

Konkurse „Injekcija“ kviečiami dalyvauti tie profesionalūs dizaineriai ir studentai, kurių darbai dar nebuvo pristatyti „Mados infekcijoje“. Apie ketinimą dalyvauti konkurse būtina pranešti raštu iki rugsėjo 25 dienos festivalio "Mados infekcija" interneto svetainėje nurodyta tvarka, o pirmuosius dalyvių eskizus konkurso komisija norės pamatyti spalio 16 dieną.

2015 metų konkurso „Injekcija“ finalinio renginio momentai / Organizatorių nuotr.

„Įvairias kamufliažo [pranc. camouflage — maskavimas] priemones šiuolaikinis žmogus pratęs naudoti kasdien: kad paslėptų plikę, randus, kūno netobulumus ir kompleksus. Norint susitapatinti ir pranykti minioje reikia ieškoti vis naujų būdų. Būtent drabužiai, esantys arčiausiai kūno, kiekvienam leidžia tai padaryti greitai, savitai ir įdomiai“, - apie šių metų konkurso „Injekcija“ temą sako festivalio „Mados infekcija“ idėjinė vadė Sandra Straukaitė.

2015 metų konkurso „Injekcija“ finalinio renginio momentai / Organizatorių nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: POP-UP parduotuvėje „Fashion Vilnius SHOP” – originalūs jaunų dizainerių kūriniai

Konkurso dalyvių paraiškas ir idėjas vertins festivalio suburta profesionalų komisija. Ji paskelbs konkurso „Injekcija“ finalistus, kurie po penkis įgyvendintus savo kolekcijos modelius turės pristatyti Nacionalinėje dailės galerijoje 2015 metų gruodžio 10 dieną vyksiančiame „Injekcijos“ finale. 

TAIP PAT SKAITYKITE: „D.EFECT“ rudens-žiemos kolekcija: suderinti nesuderinama

Apie konkursą „Injekcija“

„Injekcija“ – 2008 metais užgimęs naujų mados pasaulio talentų paieškos konkursas. Per septynerius gyvavimo metus jis yra sulaukęs beveik 370 jaunųjų dizainerių paraiškų, atrinkęs daugiau kaip 70 finalistų ir atradęs dabar jau žinomus dizainerius – Ievą Daugirdaitę, Dianą Paukštytę, Eglę Žiemytę, kūrybinį susivienijimą „labàdienà“, Dianą Kuzmickaitę ir Aušrą Urbanavičiūtę, Mariją Popadničenko, Dainių Bendiką ir Beną Staškauską bei daugelį kitų.

Konkurso „Injekcija“ taisykles ir anketą rasite ČIA.

2015 metų konkurso „Injekcija“ finalinio renginio momentai / Organizatorių nuotr.