Mados dvikova: Emma Watson prieš Olivią Palermo

Kairėje: Emma Watson filmo „Haris Poteris ir mirties relikvijos. 1 dalis“ premjeroje Londone. Dešinėje: Olivia Palermo dizainerio Valentino Garavani virtualaus muziejaus Niujorke atidaryme.  / „Scanpix“ nuotr.
Kairėje: Emma Watson filmo „Haris Poteris ir mirties relikvijos. 1 dalis“ premjeroje Londone. Dešinėje: Olivia Palermo dizainerio Valentino Garavani virtualaus muziejaus Niujorke atidaryme. / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2013-03-23 13:00
AA

Šiandien mados dvikovoje – dvi jaunos aktorės, kurių kiekvieną žingsnį kasdien akylai seka aibė gerbėjų visame pasaulyje. Tai – britė Emma Watson ir amerikietė Olivia Palermo.

► Emma Watson

Emma Charlotte Duerre Watson – Paryžiuje gimusi britė, arba mergaitė, kurios visa paauglystė prabėgo kino aikštelėje. Tai ta pati Hermiona iš populiariojo J. K. Rowling ekranizuoto romano, iš stropios mokinukės nepaklusnia plaukų kupeta išaugusi į žavią ir jauną aktorę. Merginai taip pat nesvetimas ir modelio darbas: 2009-aisiais britų mados namai Burberry už šešiaženklę sumą pasiūlė Emmai tapti jų reklaminės kampanijos veidu, taip pat ji nuolat fotografuojasi populiariems žurnalams ar net jų viršeliams. Elle, Vogue, Vanity Fair, Interview, Marie Claire – tik keli iš jų.

Gimė: 1990 m. balandžio 15 d. (22 metai).

Ūgis: 165 cm.

Svoris: 50 kg.

Emma – trumpų ir margų suknelių mėgėja. / „Scanpix“ nuotr.

► Olivia Palermo

Oliviai Toledo Palermo didžiausią populiarumą pelnė suvaidintas realybės šou The City („Didmiestis“), kuriame jai teko arogantiškos, intrigas mėgstančios ir kerštingos mados karjeristės vaidmuo. Tai ypač prisidėjo prie negatyvaus jos viešojo įvaizdžio. Tačiau kai vienos serijos honoraras siekė 12 000 JAV dolerių, mergina ryžosi rizikuoti. Olivia – italų kraujo turinti amerikiečių visuomenės veikėja, modelis ir aktorė, baigusi medijų studijas. Ji vadinama gatvės stiliaus ikona, o jos nuotraukos jau puošė Tatler, ASOS Magazine, Marie Claire ir Elle viršelius. 2010-aisiais mergina buvo drabužių tinklo Mango reklamos veidas.

Gimė: 1986 m. vasario 28 d. (27 metai).

Ūgis: 163 cm.

Svoris: 47.5 kg.

Emma – trumpų ir margų suknelių mėgėja. / „Scanpix“ nuotr.

Merginų stiliaus pasirinkimai. Juoda, balta ir jūreiviška mėlyna

Puikus žaidimas klasikinėmis spalvomis, pridedant beveik visur tinkantį jūreivišką mėlyną atspalvį. Emma renkasi margą sijoną ir palaidinę vienodo intensyvumo raštais su juodu odiniu švarkeliu, o Olivia – dryžuotą palaidinę, tamsius šortus aukštu liemeniu ir ilgą švarką su didelėmis sagomis. Abi merginos įsispyrusios į mėlynus aukštakulnius ir vietoj rankinės rankose laiko delninukes.

Emma – trumpų ir margų suknelių mėgėja. / „Scanpix“ nuotr.

Juoda, balta ir peršviečiami audiniai

Kaip matote, šios dvi spalvos – pamatas bet kokiam garderobui. Be to, juodai balti kontrastai tinka bet kokia oficialia proga. Stambius O. Palermo suknelės dryžius nuslopina prisiūtas juodas tiulis, nuo liemens krintantis kaip peršviečiamas sijonas. Emmos suknelėje peršviečiama medžiaga panaudojama kitaip: ji kūno spalvos ir sukuria korseto efektą. Bateliai – baigiamasis akcentas. Tinkamai parinkti, bet kokį įvaizdį jie paverčia elegantišku. Šiuo atveju tai – atviros basutės plonais dirželiais ir juodi smailėjantys aukštakulniai.

Emma – trumpų ir margų suknelių mėgėja. / „Scanpix“ nuotr.

Maža gėlėta suknelė

Turbūt esate mačiusios juodo kiniško šilko suknelę, margintą gėlėmis tetų ar močiučių spintose, tačiau taip ir neišdrįsote jos pasimatuoti bijodamos atrodyti senamadiškai? Gėlių motyvai gali atrodyti ne naiviai romantiškai, o netgi aštriai ir drąsiai: išmėginkite maišytas medžiagas, nėrinius, odą ir perregimo audinio intarpus. Žinoma, nepamirškite ir trumpo suknelės ilgio!

Emma – trumpų ir margų suknelių mėgėja. / „Scanpix“ nuotr.

Švelnios pastelės

Jei dėvite tik tamsias ar vien ryškias spalvas, nes manote, kad su pasteliniais atspalviais atrodote išbalusi, paeksperimentuokite ir paieškokite iš tiesų sau tinkančio varianto. E. Watson išvengia nuogumo įspūdžio, nes jos kūno spalvos suknelę pagyvina juodos linijos, o O. Palermo renkasi rusvų ir žalsvų spalvų etnoraštus, įterptus į suknelės spalvų paletę.

Emma – trumpų ir margų suknelių mėgėja. / „Scanpix“ nuotr.

 Tekstas Akvilės Lesauskaitės