Mados gurmanams – Lilijos Larionovos ir Egidijaus Rainio kolekcijų pristatymo vaizdo įrašai

Egidijaus Rainio kolekcijos modelis / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Praėjusios savaitės pabaigoje sostinėje naujausias savo rudens-žiemos kolekcijas pristatė du žinomi dizaineriai Lilija Larionova ir Egidijus Rainys. Tie, kas neturėjo galimybės gyvai stebėti šio mados šou ar nerado laiko žiūrėti jo tiesiogiai portale Žmonės.lt, dabar gali peržiūrėti kolekcijų pristatymo vaizdo įrašus.

Gausų gerbėjų ir klientų būrį turintys Lilija Larionova ir Egidijus Rainys jau keletą metų iš eilės savo kolekcijas pristato bendruose renginiuose, tačiau jų kūrybos braižas skiriasi – tuo buvo galima įsitikinti ir šį kartą.  

Lilijos Larionovos pademonstruotą naujausią rudens-žiemos kolekciją sudarė trisdešimt kūrinių: įvairaus ilgio paltai, švarkai, kelnės, sijonai, suknelės, palaidinės, kombinezonai. Nors dizainerė liko ištikima sau (oversized drabužiai, griežtos linijos), šįkart buvo galima pastebėti, jog modeliai nebuvo tokie beformiai, labiau atkartojantys kūno siluetą. 

Dizainerio Egidijaus Rainio, kolekciją sudarė trys dalys, besiskiriančios viena nuo kitos pirmiausia spalviškai, iš viso – net 45 modeliai. 

Pirmojoje dalyje dominavo ramūs tonai ir labiau klasikiniai deriniai – baltos palaidinės, kelnės ir minkšti sijonai bei suknelės, antrojoje dalyje netrūko ansamblių fatališką įvaizdį mėgstančioms moterims, o kolekciją vainikavo nuotakoms skirtos suknelės. 

Žiūrovams ypač krito į akį ryškūs ir išskirtiniai aksesuarai – spalvoti bateliai, skrybėlaitės, pirštinės. 

Temos:
Skaitykite daugiau