„Mados infekcijos“ dalyvė: dizainerė Lilija Larionova ir jos kolekcija „White horses / 2“

Lilijos Larionovos kolekcija / Modesto Ežerskio nuotr.
Lilijos Larionovos kolekcija / Modesto Ežerskio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-03-06 18:04
AA

Nenumaldomai artėjant kovo 21-23 dienomis vyksiančiai 16-ajai „Mados infekcijai“ portalas Žmonės.lt tęsia pažintį su dizaineriais, kurie didžiausiame Lietuvos mados festivalyje pristatys savo kolekcijas.

Daugiau kaip dešimtmetį dirbanti mados, reklamos, kultūros ir dizaino srityse Lilija Larionova yra profesionali mados dizainerė. L.Larionova taip pat yra kūrusi kostiumus šiuolaikinio šokio projektams, spektakliams, dalyvavusi įvairiuose mados ir dizaino konkursuose bei tarptautiniuose festivaliuose, parodose. Kasmet nuo 2009-ųjų dizainerė du kartus per metus pristato savo vardo Prêt-à-Porter kolekcijas.

16-oji „Mados infekcija“: Lilijos Larionovos kolekcija (5 nuotr.)
Asmeninio albumo nuotr.
+2

Kolekcija: White horses / 2“ Prêt-à-Porter ruduo/žiema 2014/2015

„White horses / 2“  – tai jau antroji dizainerės Lilijos Larionovos festivalyje „Mados infekcija“ pristatoma Prêt-à-Porter kolekcija, skirta vyrams. Naujoji kolekcija vasario mėnesį sėkmingai pristatyta ir Paryžiuje vykstančioje parodoje „Who is next“. Stendą savo kūrybai šioje parodoje pristatyti dizainerė laimėjo konkurse „Fashion Blog“.

Pirmą vyriškai auditorijai skirtą kolekciją „State Trooper / White horses“ (liet. miesto patrulis) dizainerė pristatė praėjusiais metais. Ji buvo demonstruojama ne tik „Mados infekcijoje“, bet ir jau minėtoje parodoje „Who is next“.

Naujoji dizainerės kolekcija skirta nepriklausomam, stilingam miesto vyrui. L. Larionova siekė sukurti konceptualiai vyriškumu alsuojančią kolekciją – aiškių formų, minimalistinių siluetų, žaidimo proporcijomis, netikėtų konstrukcijų ir sportinio bei klasikinio stiliaus junginį. Natūralių audinių – vilnos ir kašmyro – kolekcijos drabužiuose vyrauja konstruktyvūs sprendimai: minimalistiniai, dažnai spontaniški, eksperimentiniai. Ir nors kolekcijos modeliai subalansuoti vyrams, bet kai kas, dizainerės teigimu, tinka ir moterims.

Lilijos Larionovos kolekcija / Modesto Ežerskio nuotr.