Renata Mikailionytė giria dėl svorio sukritikuotą 16-metę Ugnę: „Ji turi šansą“

Ugnė Savickaitė ir Renata Mikailionytė / V.Alesiaus ir V.Ovadnevo nuotr.
Ugnė Savickaitė ir Renata Mikailionytė / V.Alesiaus ir V.Ovadnevo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-03-07 19:04
AA

Savaitgalį užvirus aršiai garsenybių diskusijai dėl „Mados infekcijos“ modelių atrankoje pasirodžiusios 16-metės Ugnės Savickaitės, savo poziciją išsakė ir „Mados infekcijos“ prodiuserė Renata Mikailionytė. Ji paaiškino, kad atrankoje buvo laukiami visi, nepaisant jų amžiaus ar figūros tipo, o skandalo epicentre atsidūrusi Ugnė pasirodė puikiai – ja jau domisi kino ir reklamų kūrėjai.

„Mados infekcijos“ modelių atranka vyko šeštadienį. Joje dalyvavo ir 16-metė vilnietė U.Savickaitė. Apvalesnių formų paauglė Žmonės.lt pasakojo atrankoje pasirodžiusi dėl pramogos. 

Po renginio internete pasirodžius U.Savickaitės nuotraukai, kilo skandalas. Renginių organizatorė Erika Purauskytė pareiškė, kad būti apkūniam – tas pats, kas nesiprausti.

Tokiais žodžiais pasibaisėjo žinomos moterys: U.Savickaitę užtarė Daina Bosas, Simona Burbaitė, Eglė Straleckaitė ir kitos. 

Žmonės.lt pasiteiravo, ką apie šią situaciją mano „Mados infekcijos“ prodiuserė, modelių atrankos rengėja Renata Mikailionytė. Ji paaiškino, kad šįmet atrankoje buvo ieškoma ne tik modelių, kurie žengs „Mados infekcijos“ podiumu, bet ir žmonių, kurie galėtų pasirodyti kino, televizijos ekranuose. 

„Šįmet mūsų atranka buvo praplėsta. Komisijoje sėdėjo „Kino komandos“, „Editos kastingo“ atstovai. Tai ne modelių agentūros, šitai reikia akcentuoti. Vadinasi, dalyvauti atrankoje galėjo visi artistiški, įdomūs, tipažingi, išraiškingi, drąsūs žmonės. Tokių žmonių ir atėjo. Nereikia visko plakti vien su podiumu. Šis kastingas buvo proga pasireikšti ir tiems, kurie nebūtinai turi eiti podiumu. Atrinkti žmonės galės pasireikšti reklamose, kine“, – Žmonės.lt sakė R.Mikailionytė.

Renata Mikailionytė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Ji stebisi viešojoje erdvėje kilusiu skandalu ir taip pat skuba užtarti Ugnę. 

„Ta mergaitė yra labai graži, tiesiog nuostabi. Ji visiškai nebuvo pasimetusi, nejautė jokio diskomforto. Taip, ji negali žingsniuoti podiumu, nebent to specifiškai reikia kažkuriam dizaineriui. Ir jam gali reikėti! O dabar kažkas tiesiog nori dėmesio, sukūrė skandalą ir kelia intrigas... Man juokinga. Geriau žmonės knygas skaitytų“, – apgailestauja R.Mikailionytė. 

„Mados infekcijos“ modelių atranka suviliojo šimtus merginų ir vaikinų (123 nuotr.)
+117