Mados namų „Cantas“ kolekcijos pristatyme damos žavėjo apnuogintomis nugaromis

Jolanta Mikalajūnienė / Vyganto Ovadnevo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pavasarišką ketvirtadienio vakarą mados namai „Cantas“ ir dizaineris Egidijus Sidaras pristatė naują rudens/žiemos kolekciją vyrams ir moterims.

Į Vilniaus dailės akademijos ekspozicijų salę „Titanikas“ susirinkę svečiai ne tik užsuko pasigrožėti naujomis mados tendencijomis, bet ir parodyti save. Daugiausiai dėmesio sulaukė dvi kolekcijos pristatymo viešnios.

Jolanta Sadauskienė / Vyganto Ovadnevo nuotr.

Modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė ir vakaro šeimininkė, mados namų „Cantas“ savininkė Jolanta Mikalajūnienė susirinkusių akis traukė apnuogintomis nugaromis.

„Sinoptikai paskelbė pavasarį, tad nusprendžiau, kad galima sau tai leisti. Dažniausiai net nesvarstau, ar apnuoginti būtent nugarą. Darau tai, kaip tą akimirką šauna į galvą“, – neslėpė J.Sadauskienė ir patikino, kad tokiu pavasarišku oru jai tikrai nešalta.

Tuo tarpu J.Mikalajūnienė sakė, kad sukneles (per vieną vakarą moteris pakeitė net dvi – aut. past.), apnuoginančias nugarą, pasirinko dėl to, kad nemėgsta taisyklių. „Mano charakteris toks, kad mėgstu laužyti taisykles. Niekada nebuvau tokia, kuri rengiasi ir atrodo kaip direktorė arba rengtųsi labai taisyklingai. Tai puikiai mano charakterį apibūdinanti suknelė – aš viską darau kitaip“, – Žmonės.lt sakė mados namų „Cantas“ direktorė.

Moteris neslėpė, kad tokia iškirpte nugaroje siekė padaryti įspūdį ir sukelti intrigą. „Krūtinę akcentuoti yra įprasta, o juk dabar madinga atvirkštinė tendencija. Ją reikia pagauti ir teisingai pateikti“, – nusijuokė moteris.

Apnuogintomis nugaromis žavėjo ir mados namų kolekcijos modeliai, demonstravę ateinančio rudens ir žiemos įkvėptus drabužius. 

Skaitykite daugiau