Mados namų „Ingrid Inži Couture“ atidaryme – vakaro suknelių kolekcija ir garsūs svečiai

Patricija Gadžijeva, Karina Stungytė, Simona Burbaitė ir Natalija Bunkė su sūnumi Kristupu / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Patricija Gadžijeva, Karina Stungytė, Simona Burbaitė ir Natalija Bunkė su sūnumi Kristupu / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-12-07 20:49
AA

„Tai pirmoji mano kolekcija, kurią sukūriau Vilniuje, pro savo studijos langus žiūrėdama į raudonus senamiesčio stogus“, – sako dizainerė Ingrida Rutkauskaitė (33). Trečiadienio vakarą, per savo mados namų „Ingrid Inži Couture“ atidarymą sostinėje ji pristatė savo pirmąją puošnių vakaro suknelių kolekciją. Modeliais tapo garsios moterys.

„Juoda yra elegancijos simbolis“, – įsitikinusi dizainerė, ne taip seniai iš Kauno persikėlusi gyventi į sostinę. Ji neabejoja, kad juodą suknelę užsivilkusi moteris, niekuomet neprašaus pro šalį. Nebent... Nebent bus apšaukta nuobodžia.

Ingrida Rutkauskaitė ir Donatas Naujokas / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

„Tačiau juoda gali atrodyti kitaip“, – sako Ingrida ir yra pasirengusi laužyti stereotipus. Žiemą ir rudenį lietuvių pamėgtos spalvos sukneles ji puošia kitų spalvų nėriniais, aplikacijomis, detalėmis ir akcentais.

Ingridos sukurtas vakarines sukneles „Ingrid Inži Couture“ mados namuose demonstravo žinomos moterys – buvusi Lietuvos dailiojo čiuožimo čempionė, modelis Rūta Gajauskaitė, mados mugių organizatorė Meda Kišonė, konditerio Ali Gadžijevo žmona Patricija Gadžijeva, aktorė Karina Stungytė, modelis, tinklaraštininkė Simona Burbaitė.

Ingrida Rutkauskaitė ir Donatas Naujokas / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Pati Ingrida savo spintoje turi gal šešias juodas sukneles. „Nešioju jas visur, – pasakoja. – Velkuosi į pasimatymą, į susitikimą su draugėmis, rengiuosi eidama pasivaikščioti arba į neįpareigojantį vakarėlį. Kiekvienai progai išsirenku pačią tinkamiausią juodą.“

Sunku patikėti, tačiau juoda turi galybę atspalvių. „Dažnai nustebinu savo klientes, kai pradedu rodyti medžiagas – juoda su pilku atspalviu, žalsvai juoda, juodai mėlyna, juoda maišyta su raudonojo vyno spalva, tikrai, kokių tik juodų nebūna!” – šypsosi Ingrida.

Ingrida Rutkauskaitė ir Donatas Naujokas / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Puošnių suknelių kūrėja visiškai tikra: šventės ir yra tam, kad moterys pasipuoštų, kad pagalvotų apie save, kad papildytų savo garderobą.

„Visos mes norime atrodyti gražiai, nenuobodžiai. Pagalvojau, kad šiek tiek spalvų ir seksualumo mano kurtoms šventinėms suknelėms, tikrai nepamaišys“.

O trečiadienio vakarą į „Ingrid Inži Couture“ atidarymą ir kolekcijos pristatymą atvyko Ingridos artimieji, draugai ir klientai: Natalija Bunkė su sūnumi Kristupu, Vaida Skaisgirė, Rūta Mikelkevičiūtė su dukra Dominyka, Kristina Ivanova, Darvydas Šernas su žmona Sandra Šerne, Alkas Paltarokas ir Gerda Štelemėkaitė, Indrė Trakimaitė bei kiti.

Žiūrėkite galeriją:

Mados namų „Ingrid Inži Couture“ atidarymas Vilniuje (51 nuotr.)
+45