Mados namų „Inži“ įkūrėja Ingrida Naujokė susilaukė trečios atžalos

Ingridos Rutkauskaitės ir Donato Naujoko vestuvės/ Teodoro Biliūno/ „ŽmonėsFoto“ nuotr.
Ingridos Rutkauskaitės ir Donato Naujoko vestuvės/ Teodoro Biliūno/ „ŽmonėsFoto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-06-30 18:15
AA

Mados namų „Inži“ sielai, dizainerei Ingridai Rutkauskaitei-Naujokei ir verslininkui Donatui Naujokui gimė sūnus, praneša Žmonės.lt. Ingrida tapo trijų vaikų mama.

Moteris berniuko susilaukė Kauno klinikinėje ligoninėje, birželio 30-osios rytą. „Jaučiuosi puikiai, – Žmonės.lt sakė Ingrida. – Ypač esu dėkinga akušerei Ilonai Joneliūnienei. Ji mane globojo, pagimdžiau labai lengvai.“ 

Ingrida prisipažino turėjusi naują patirtį, nes gimdė ligoninėje, namų aplinkos stacionare: „Toje pačioje pataloje gyvenau su vyru ir pagimdžiau. Tai tikrai šeimai palanki aplinka, jaučiausi kaip sanatorijoje.“

Šių metų sausio mėnesį Ingrida ir Donatas susituokė Lietuvoje. Tiesa, antrąjį kartą. Prieš trejus metus vestuves jiedu atšoko Pietų Tenerifėje, nedideliame kurortiniame Adechės miestelyje. Tuomet pirmos bendros atžalos – dukters Vėjos – besilaukusi Ingrida norėjo vestuvių ten, kur šilta.

Ingrida ir Donatas pasirinko geografiškai artimesnį tašką ir keliolikos brangiausių žmonių apsuptyje apsikeitė meilės įžadais. Tačiau pasibaigus svajonių vestuvėms ir nuslūgus euforijai paaiškėjo, kad ši santuoka... negaliojanti.

„Ingrid Inži“ įkūrėjos Ingridos Rutkauskaitės ir verslininko Donato Naujoko vestuvės (17 nuotr.)
+11

Teko dar kartą savo meilę įteisinti Lietuvoje. Šventėje, surengtoje Kauno rotušėje, Ingrida džiaugėsi greit šeimą aplankysiančiais gandrais.

Dar prieš gimdymą kalbėdama su portalu Žmonės.lt Ingrida sakė, kad visi daiktai sūnui jau supirkti ir yra pasiruošusi pagimdyti bet kada. „Girdėjau, jog berniukai pasibeldžia anksčiau“, – šyptelėjo ji. Gydytojai buvo numatę, kad sūnus gims birželio 17 dieną, todėl mados namų „Inži“ įkūrėja tuomet svarstė apie Jono vardą. „Dėl vardo diskusijos dar vyksta ir sūnui gimus“, – prisipažino ji.

Berniukas Ingridai – trečias vaikas. Iš ankstesnių santykių ji turi dukrą Saulę, o 2017-ųjų birželį jiedviem su Donatu gimė dukra Vėja.

Ingridos Rutkauskaitės ir Donato Naujoko vestuvės (34 nuotr.)
+28