Mados tinklaraštininkė Simona Burbaitė sulaukė kritiško modelio mamos laiško

Mados tinklaraštininkė Simona Burbaitė / Gintauto Rapalio nuotr.
Mados tinklaraštininkė Simona Burbaitė / Gintauto Rapalio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-01-24 12:38
AA

Apie savo išgyvenimus modelių pasaulyje ši mergina kalba drąsiai ir be jokių užuolankų. „Pirmiausia, nesuprantu, kodėl turėčiau nepasakoti ir nesidalinti savo patirtimi? Ar kažkur tai draudžiama? “ – klausia tinklaraštininkė Simona Burbaitė. Visai neseniai jos modelių agentūros vadovė merginai persiuntė kritišką vienos manekenės mamos laišką.

Moteris kreipėsi pasakodoma savo dukros istoriją. „Laba diena! Man nepatinka, kaip Simona Burbaitė ne pirmą kartą pasakoja, kaip žeminami modeliai ir t.t. Kotryna niekada to nepatyrė. Toks jausmas, jog jai nepasisekė ir visa šita pramonė baisi. Tikrai pykdo.

Pagarbiai, Kotrynos mama“ – modelių agentūrai rašė viena Simonos Burbaitės istorijas sekanti motina.

Modelis, sulaukęs štai šitokių pastebėjimų, nusprendė netylėti. S. Burbaitei pasirodė nekorektiška ją tildyti. Juolab, kad mergina niekuomet neteigė, neva, taip nutinka visiems modeliams.

Simona Burbaitė / Renaro Skaisgirio nuotr.

Miela Kotrynos mama (ir visi, kuriuos irgi pykdau). Pirmiausia, nesuprantu, kodėl turėčiau nepasakoti ir nesidalinti savo patirtimi? Ar kažkur tai draudžiama? Žodžio laisvė atimta ar kaip? Antra, aš nesu iš tų, kurios pasakoja išgalvotas istorijas, vien tam, kad kitiems būtų malonu klausyti ir nesusprogdinčiau jų rožinio burbulo apie tobulą pasaulį. Trečia, Rojaus Žemėje niekas niekada nežadėjo ir tikrai nebus viskas taip, kaip kažkas nori. Ketvirta, jei Jūsų dukra Kotryna nepatyrė to, ką patyriau aš – tai nereiškia, kad taip nevyksta ir, tuo labiau, kad apie tai negalima garsiai kalbėti. NES GI JOS DUKRAI TAIP NIEKADA NEBUVO.

Tai, miela ponia, turiu Jus ir dar kartą nuvilti – nes kiekvienas žmogus turi asmeninę patirtį ir taip, man nepasisekė, bet aš visada ir visur tą ir pabrėžiu – kad TAI YRA TIK MANO PATIRTIS, kitų modelių patirtys ir karjera gali būti visai kitokios, pavyzdžiui, Editos Vilkevičiūtės.

Jaučiu pareigą informuoti ir perspėti, tiek jaunas merginas, tiek jų mamas, kad mados, pramogų ir grožio industrija yra negailestinga ir ten pinigais nesninga

Penkta, aš jaučiu pareigą informuoti ir perspėti, tiek jaunas merginas, tiek jų mamas, kad mados, pramogų ir grožio industrija yra negailestinga ir ten pinigais nesninga, niekas išskėstom rankom nelaukia, nes jei ne Tu – už Tavęs yra dar mažiausiai 20 merginų, kurios mielai užims Tavo vietą. Ir jei tau nelemta būti modeliu – tai ne pasaulio pabaiga, yra begalė kitų įdomų veiklų. Bet pabandyti modelio darbą gali kiekviena. Pabaigai vienas akivaizdus faktas, kurio negaliu nepastebėti – Kotrynos mamą įsivaizduoju suaugusią ir subrendusią moterį, bet pasirodo, tai išlepintas vaikas, kuris negavo trokštamo žaislo ir sako, kad „MAN NEPATINKA“ ir dėl to pasaulis turėtų nustoti suktis. Tai čia ir dar viena naujiena Jums – Jūs ne pasaulio bamba. O Kotrynai linkiu didžiausios sėkmės modelio darbe. Lai jai niekada netenka patirti to, ką patyriau aš.“

Žmonės.lt primena, jog mados tinklaraštininkė ne kartą įvairiose laidose pasakojo apie savo išgyvenimus. Apie žiaurų mados pasaulį, kartais galintį taip lengvai sužaloti jaunų merginų psichologiją.

Simonos Burbaitės kelionės (10 nuotr.)
+4
Simona Burbaitė Milano mados savaitėje (33 nuotr.)
+27