Majamyje dvi savaites su drauge Inga atostogavęs Jeanas Claude'as Edorhas numetė kelis kilogramus svorio

Inga Gaižauskienė ir Jeanas Claude'as Edorhas / Asmeninio albumo nuotr.
Inga Gaižauskienė ir Jeanas Claude'as Edorhas / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-01-31 13:21
AA

Kai sausio mėnesį už lango spaudė šaltukas, lietuvišką žiemą sporto studijos „JC Sport“ įkūrėjas Jeanas Claude'as Edorhas kartu su Inga Gaižauskiene iškeitė į saulėtąjį Majamį (JAV). Dvi savaites Floridos valstijoje atostogavęs Jeanas pasakojo, kad laikas bėgte prabėgo, o iš kelionės liko tik nuostabūs prisiminimai.

„Visus metus daug dirbu ir po darbų mėgstu atsipūsti keliaudamas. Bent du kartus per metus ištrūkstu kur nors: vieną kartą sausio mėnesį, o kitą – rugpjūtį. Tuomet uždarau sporto studiją ir leidžiu sau pasimėgauti atostogomis. Iš Lietuvos į Majamį išskridome sausio 9 dieną. Tai ne pirmas kartas, kai lankiausi JAV, tačiau pirmą kartą teko susipažinti su Majamiu“, – portalui Žmonės.lt pasakojo J.C.Edorhas.

„JC Sport“ įkūrėjo Jeano Claude'o Edorho atsotogos Majamyje (22 nuotr.)
+16

Kaip pasakojo Jeanas, jis visada norėjo apsilankyti Majamyje. Jis prisiminė, kad jo ir geriausio draugo, kuris gyvena Vokietijoje, duetas visada aplinkinių buvo vadinamas „Majamio policijos“ vyrukais. („Majamio policija“ („Miami Vice“ – populiarus amerikiečių serialas apie du policininkus: Sonį ir Riką. Vėliau serialas buvo perkeltas į didįjį ekraną – red. pastaba). „Su draugu ėjome žiūrėti filmo, kuomet jis pasirodė kino teatruose, ir tada pasižadėjome, kad būtinai apsilankysime Majamyje drauge. Deja, jis dabar buvo išvykęs į Egiptą, todėl negalėjo prisidėti: tai jį šiek tiek nuliūdino, tačiau jis džiaugėsi, kad aš ten apsilankiau“, – pasakojo sporto studijos įkūrėjas.

Jeanas Claude'as Edorhas ir Inga Gaižauskienė / Asmeninio albumo nuotr.

Pora ketino kelias dienas praleisti Bahamose, tačiau dėl laiko stokos teko šio plano atsisakyti. Jeanas ir Inga sulaukė kvietimų apsilankyti disneilende, tačiau Orlandas buvo per daug toli – šešios valandos kelio automobiliu, todėl pora kelionę ten atidėjo kitam kartui. „Pabuvojome Palm Biče, Saut Biče, daug laiko praleidome vaikščiodami po parduotuves. Aš visada daug dirbu ir tiesiog norėjau pailsėti, todėl nebuvau nusiteikęs daug vaikščioti, važinėti ar kas dieną laiką leisti aktyviai. Turiu daug draugų ir pažįstamų, su kuriais norėjome susimatyti, o laiko buvo tik dvi savaitės“, – pasakojo įspūdžius iš kelionės vyras.

J.C.Edorhas Majamyje susitiko su Arvydu Macijausku ir jo žmona Viktorija. „Su jais praleidome dvi dienas, buvo šaunu pasimatyti. Atšventėme jo gimtadienį“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Jeanas. Pora Majamyje buvo įsikūrusi išnuomotuose apartamentuose ir mėgavosi 20-25 laipsnių šiluma. „Šiuo metu ten yra žiema, todėl oro temperatūra nėra aukšta. Vakar Viktorija parašė, kad oras šiek tiek sušilo ir dabar ten jau 30 laipsnių. Vos išgirdus apie tai, taip ir norisi lėkti atgal, nes mėgstu šiltus orus“, – juokėsi vyras.

Jeanas Claude'as Edorhas ir Inga Gaižauskienė / Asmeninio albumo nuotr.

Išvykę į JAV daugelis tautiečių grįždami susiduria su problema – kaip sutalpinti pirkinius ir dovanas į lagaminus, juk nesinori mokėti už viršsvorį. „Mums teko paplušėti. Oro uoste teko perdėti pirkinius iš vieno lagamino į plastikinius maišelius. Galų gale sugebėjome viską sutalpinti ir nereikėjo pirkti papildomo bagažo“, – juokėsi J.C.Edorhas.

Geras oras, paplūdimiai, nuolatos besišypsantys žmonės, ar nesugundė Amerika kelti sparnus ir įsikurti ten? „Viena yra ten važiuoti kaip turistui, o kita – gyventi.  Atostogaudamas ten matai vien tik pozityvius dalykus, draugiškus žmones, bet mane kiek trikdo tas perdėtas amerikiečių draugiškumas. Jis nėra natūralus. Turiu pripažinti, kad man yra mielesnis lietuvių ar vokiečių būdas: jei jiems nepatinka kas nors, jie tai parodo, ir atvirkščiai. Viskas yra natūraliau ir tikroviškiau. Ten po 2 sekundžių naujai sutiktas žmogus tampa geriausiu draugu. Nesuprantu to. Aišku, kai atostogauji, šypsenos ir perdėtas susidomėjimas, draugiškumas – labai pamalonina, tačiau kiekvieną dieną mane tai vargintų. Yra savo pliusų ir minusų ten, tačiau manau, jei žinai, ką nori veikti, ką daryti, tai nesvarbu, kur tai darysi“, – teigė sporto studijos įkūrėjas.

Jeanas Claude'as Edorhas ir Inga Gaižauskienė / Asmeninio albumo nuotr.

Daugelis atostogaudami priauga kelis kilogramus, tačiau nuvykęs į Majamį Jeanas atsikratė kelių kilogramų. Anot jo, jis nepamiršo sporto nuvykęs ten ir kelias dienas treniravosi. Taip pat vyras nesmaguriavo amerikietiškais patiekalais, kurie yra tikros kalorijų bombos. „Valgiau tą patį, ką valgau ir Lietuvoje. Vien todėl, kad esu užsienyje, savo valgymo įpročių nekeičiau. Vos grįžau per pietus, vakare turėjau dalyvauti labdaros vakare. Tam vakarui turėjau gražų kostiumą, todėl negalėjau sau leisti priaugti svorio“, – juokėsi J.C.Edorhas.

Jeanas pasakojo, kad dvi savaitės praėjo labai greitai, o kitą kartą planuoja iškeliauti mėnesiui, kad spėtų viską pamatyti ir su visais susitikti. „Nors išvykau vos 14 dienų, tačiau mano sporto klubo lankytojai priekaištavo, kad išvykstu ilgam. Jie „Facebook“ dėjo alaus, pyrago, traškučių nuotraukas kaip priekaištą, kad ką jie priversti be manęs daryti“, – kalbėjo vyras.

Jeanas Claude'as Edorhas ir Inga Gaižauskienė / Asmeninio albumo nuotr.