Majamyje su Paris Hilton susipažinusi Gintarė Gurevičiūtė liko nemaloniai nustebinta

Paris Hilton ir Gintarė Gurevičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Paris Hilton ir Gintarė Gurevičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-12-06 10:27
AA

Gintarė Gurevičiūtė ir Simona Albavičiūtė pastaruoju metu Lietuvoje – gana retos viešnios, mat abi merginos itin daug laiko praleidžia Amerikoje.

Vos prieš kelias dienas jos ir vėl susikrovė lagaminus ir išrūko į Majamį – čia savo kuruojamai laidai „Bus visko“ rengia išskirtinius reportažus.

Šįsyk merginoms pavyko sudalyvauti išties neeiliniuose renginiuose, o viename naktinių klubų tarp svečių šėlo ne kas kitas, o pati turtuolė Paris Hilton.

Tiek G.Gurevičiūtė, tiek S.Albavičiūtė nepraleido progos pasidaryti nuotraukos su žymiąja Paris.

Paris Hilton ir Simona Albavičiūtė-Bandita / Asmeninio albumo nuotr.
Paris Hilton ir Simona Albavičiūtė-Bandita / Asmeninio albumo nuotr.

„Dabar Majamyje vyksta „Art Basel“ festivalis – didžiausias meno festivalis, kuris sutraukia visus įdomiausius žmones iš viso pasaulio. Tarp jų – ir nemažai įžymybių“, – Žmonės.lt sakė G.Gurevičiūtė.

Tiesa, pačią P.Hilton Gintarė su Simona sutiko viename naktinių klubų. Nors merginos ir suskubo nusifotografuoti su žvaigžde, Gintarės ši pažintis itin nesužavėjo.

„Naktiniai klubai moka tokioms įžymybėms „apie nieką“, kad šios ateitų pasifotografuoti su lankytojais. Klube ji buvo neva tai didžėja, tačiau iš tiesų turėjo bendrauti su lankytojais, fotografuotis ir, galima manyti, netiesiogiai skatinti juos pirkti daugiau alkoholio“, – Žmonės.lt atviravo G.Gurevičiūtė.

Gintarės Gurevičiūtės akimirkos iš Majamio (8 nuotr.)
+2