Makaliaus gimtadienio staigmena: vietoje Paryžiaus – savaitgalis prie poliarinio rato

Kelionės akimirka / Asmeninio albumo nuotrauka
Kelionės akimirka / Asmeninio albumo nuotrauka
Dovilė Lebrikaitė
Šaltinis: Žmonės
2023-01-05 02:39
AA

„Kai galvoju apie atostogas, mintyse iškyla palmės ir jūra, o ne poliarinis ratas. Jei ne tokios staigmenos, Šiaurės nebūčiau pamatęs dar artimiausius dešimt metų“, – tikina kelionių organizatoriaus „Makalius“ įkūrėjas Rimvydas ŠIRVINSKAS-MAKALIUS (32), savo gimimo dienos proga atsidūręs bene šiauriausioje Europos vietoje.

Gimtadienio proga Rimvydo draugas Andrius jau yra surengęs ne vieną staigmeną: išvyką į Lady Gagos koncertą Lisabonoje, atostogas Nyderlanduose, Islandijoje, Maldyvuose... Šįkart gimimo dieną, lapkričio 5-ąją, Rimvydą pasiekė atvirlaiškis iš Paryžiaus, kiek klaidingai sufleruojantis būsimos kelionės kryptį ir įspėjantis, kad ji prasidės netikėtai.

Šį kelionė dovanojo Rimvydui nepamirštamų pirmų kartų. Nuotraukos, įspūdžiai ir patarimai – tik Žmonės.lt prenumeratoriams.

„Visą tą laiką maniau, kad skrisiu į Paryžių, tad bandžiau nusiteikti, jog reikės šypsotis ir džiaugtis. Viskas vyko netikėtai: ketvirtą valandą ryto mane pažadino, davė pusvalandį susiruošti. Daiktai jau buvo už mane sudėti – nė nežinojau, megztiniai ar šortai supakuoti. O iš tiesų išvykau į Šiaurės Paryžiumi pramintą miestą Norvegijoje – Trumsę. Neslėpsiu, jame geriau jaučiausi nei tikrajame Paryžiuje, – smagiai pasakoja Rimvydas. – Visi draugai žino, kad nekenčiu Paryžiaus. Kiek esu ten buvęs