„Makchu Pikchu“ pristato naują grupės lyderį bei įspūdingą duetą su Šorena

„Makchu Pikchu“
„Makchu Pikchu“
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-04-09 12:09
AA

Per daugiau nei penkerius metus grupė „Makchu Pikchu“ ne tik suspindo Lietuvos muzikinio pasaulio padangėje su debiutiniu albumu „Gentleman‘s Rising“, nuskynė „M.A.M.A“ apdovanojimą už „Metų proveržį“, bet ir užkariavo gausaus savo gerbėjų būrio širdis bei įsitvirtino radijo stočių grojaraščiuose.

Šį balandį „Makchu Pikchu“ grįžta su trenksmu, klausytojams pristatydami iš karto net du siurprizus – naują grupės lyderį, buvusį modelį, išskirtinio balso savininką Edgarą Petrulį bei įspūdingą duetą su buvusia grupės vokaliste Šorena.

Neabejotinai ateinančios vasaros hitu tapsiantis kūrinys „Dreaming“ klausytojams dovanoja visą spektrą emocijų, stebina užburiančiomis pianino, elektrinės gitaros melodijomis bei lyg vienas kitam skirtais, puikiai tarpusavyje derančiais Šorenos ir Edgaro vokalais.

Grupė gerbėjams yra parengusi ir daugiau naujų muzikinių istorijų, kurių įrašus grupės nariai preciziškai rengė ir tobulino Užupio meno inkubatoriuje.

Edgaras Petrulis

Apie naująjį singlą bei grupės ateities planus kalbėjomės su Edgaru Petruliu bei grupės „Makchu Pikchu“ lyderio pozicijas Edgarui užleidusia gruzinų kilmės atlikėja Šorena.

Edgarai, kaip susikirto Jūsų keliai su grupe „Makchu Pikchu“?

Gediminas ir Rytis pakvietė susitikti po to, kai pamatė mūsų bendro pažįstamo darytą įrašą iš mano pasirodymo „Dirty Duck“ bare. Kaip tik tuo metu „Makchu Pikchu“ ieškojo grupei naujo balso. Greitai pastebėjome, jog sutapo mūsų muzikinės ir kūrybinės vizijos – taip prasidėjo mūsų draugystė.

Kokių pokyčių gali tikėtis grupės gerbėjai iš tavęs kaip naujojo grupės lyderio?

Kaip vokalistas, tikiuosi įnešti naujo skambesio tiek naujiems, tiek seniesiems grupės kūriniams, kurį grupės gerbėjai, tikiuosi, įvertins teigiamai. Aš taip pat rašau tekstus, kuriu muziką, tad tikiuosi kūrybinėmis idėjomis bei jų išpildymu prisidėti prie tolimesnio originalios, pop, džiazo, roko ar net elektroninės muzikos atspalviais džiuginančios „Makchu Pikchu“ fonotekos kūrimo, o gyvuose grupės pasirodymuose pažadu didesnį nei bet kada anksčiau pozityvios, rokenrolo energijos užtaisą!

Edgaras Petrulis

Su „Makchu Pikchu“ pristatote emocingą singlą „Dreaming“. Kokią žinutę, istoriją klausytojui pasakoja šis kūrinys?

Daina „Dreaming“ tai – išpažintis, daugumai puikiai pažįstama, karčiai saldi istorija apie jausmą, kuomet žmogaus šalia nebeturi, tačiau jo palikti pėdsakai dar priverčia širdį plakti greičiau

Balandžio 27 dieną, penktadienį, „Makchu Pikchu“ pakvies klausytojus į koncertą gyvos muzikos klube „Tamsta“, kuriame grupė pristatys savo naujausią programą, skambės ir jau pamėgti grupės hitai bei debiutuos naujasis grupės veidas ir balsas – žavingasis vokalistas Edgaras Petrulis. Su juo scenoje taip pat pasirodys Rytis Taraila – gitara, Vytis Smolskas – klavišiniai, Gediminas Andriškevičius – bosinė gitara, Vytis Vainilaitis – būgnai.