Makiažo gidas: ką daryti, kad jis išties ilgai išsilaikytų
Ruošiatės kalėdiniam darbo ar draugų vakarėliui? Artėja Naujieji? Natūralu, kad norisi būti vakaro karalienėmis, bet kartu nesukti galvos, kaip nesugadinti makiažo šokant iki ryto ar geriant karštą vyną. Kad vakaras priklausytų jums, aptarkime, ką reikia padaryti, kad makiažas išties ilgai laikytų.
Švelnus šveitimas
Net jei jūsų oda jautri ir išsausėjusi, ją vis tiek reikia reguliariai nuvalyti šveitikliu. Mat net iš pažiūros nematomi nusausėjimai gali išryškėti veidą padengus pudra. Taigi pirmiausia švelniai nušveiskite odą jūsų odos tipui tinkančiu šveitikliu. Veidas bus lygesnis, negyvos ląstelės pašalintos, tad ir priemonės tepsis tolygiau.
Drėkinimas
Nesvarbu, jūsų oda sausa ar riebi, normali ar mišri, drėkinti ją būtina. Skirtumas tik priemonės intensyvumas ir tekstūra. Padenkite veidą plonu kremo sluoksniu ir leiskite jam gerai įsigerti.
Makiažo bazė
Siekiant, kad makiažo pagrindas / pudra ir skaistalai laikytų ilgiau ir pasidengtų tolygiau, reikėtų patepti veidą makiažo baze („primer“). Makiažo bazė sukuria apsauginį barjerą, neleidžia odai išsausėti, o makiažo pagrindui – „sukristi“ sluoksniais.
Pudra
Rinkitės pudrą be aliejų – tokia ilgiau išlieka, oda neblizga ir neužsikemša poros. Tai, kokią pudrą rinktis – skystą ar kompaktinę, priklauso nuo jūsų odos tipo. Jei oda sausa arba išsausėjusi, rinkitės drėkinamąjį kreminės arba skystos konsistencijos makiažo pagrindą. Jei linkusi į riebumą – tiks mineralinė arba kompaktinė pudra.
Šešėlių pagrindas
Dėl vieno vakarėlio pirkti bazės, skirtos akių makiažui, neverta, tačiau jei dažnokai tenka dalyvauti renginiuose ar tiesiog norite, kad šešėliai ar akių pieštukas laikytų visą dieną, verta pagalvoti apie šią priemonę.
Ilgalaikės priemonės
Daugėja dekoratyvinės kosmetikos produktų, sukurtų išsilaikyti visą dieną. Ieškokite parduotuvėse akių ar lūpų pieštukų, lūpdažių ar šešėlių su užrašu „prolong“, „long-wear“ ir pan. Makiažas ne taip lengvai nusivalys, nesubėgs į raukšleles, dėl to nereikės nuolat žvilgčioti į veidrodėlį.
„Sluoksniuotos“ lūpos
Lengviausiai nusivalo lūpų makiažas, nes mes valgome, geriame, nejučia aplaižome ar liečiame lūpas. Taigi su lūpų makiažu reikia padirbėti daugiau. Pirmiausia pasirūpinkite, kad lūpos būtų sudrėkintos, nesuskirdusios, – padažykite jas vazelinu. Tuomet šiek tiek papudruokite lūpas biria pudra ir padažykite jas pieštuku – nuspalvinkite visą plotą ir tada padažykite panašaus atspalvio lūpdažiu.
Užfiksuokite makiažą
Tam yra specialių purškiklių – makiažo fiksatorių. Jie padės išsilaikyti pudrai ir skaistalams. Na o jei jūsų oda ne sausa, galite makiažą užfiksuoti plonu sluoksniu padengę veidą biria pudra.
Nelieskite veido
Tai daroma nejučia, ir tai gali sugadinti makiažą – apvalyti pudrą ar akių šešėlius. Stenkitės save pakontroliuoti šiuo klausimu.
Na ir gero vakarėlio!