Makiažo knygos pristatyme Inga Stumbrienė tapo modeliu, tarp svečių – Monika Šalčiūtė su Persiku

Inga Stumbrienė ir Monika Šalčiūtė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Inga Stumbrienė ir Monika Šalčiūtė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-12-08 20:46
AA

Nors iki didžiųjų metų švenčių liko dar porą savaičių, vizažo meistrai ragina jau dabar pradėti galvoti apie proginį makiažą. Pasisemti idėjų, pasibandyti, atrasti tai, kas tinka – juk gražiai atrodyti nori kiekviena moteris. Išbandyti šventinį makiažą ketvirtadienio vakarą nusprendė ir Inga Stumbrienė. Ji tapo meistrės Gretos Girdžiūtės modeliu.

„Greta – profesionali meistrė, ramia širdimi atsiduodu į jos rankas“, – dar prieš sėsdama į vizažistės kėdę 15min sakė Inga. Ji tapo G.Girdžiūtės modeliu – taip vizažistė susirinkusiems į „Make Up Forever“ studiją Vilniuje pristatė savo naują knygą „Makiažo galia“.

Ruošdamasi įvairioms progoms Inga Stumbrienė įprastai kurti makiažą patiki profesionalams. Ilgus metus ji lankydavosi pas vieną ir tą pačią meistrę, tačiau šiai ėmus dažniau dirbti Kaune, dabar retsykiais veidą pasigražina ir pati.

„Eidama pas vizažistę visuomet žinau, kad rezultatas bus geras. Bet, žinoma, būna, kad tenka ir pačiai pasidažyti, tiek kasdien, tiek kelionėse, kur nesivešiu su savimi meistrės“, – linksmai kalbėjo Inga.

Knygos „Makiažo galia“ pristatymas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Tačiau ji savęs nevadina viena iš tų moterų, kurios be storo pudros sluoksnio ir išryškintų akių ar lūpų negali išeiti į gatvę.

„Būna dienų, kai nenaudoju jokios dekoratyvinės kosmetikos. Man svarbiausia – drėkinamasis veido kremas, drėkinamosios veido kaukės – be šių priemonių savęs neįsivaizduoju. Apskritai dažausi tik ypatingoms progoms, todėl nematau nieko bloga, jei nepasidažius tenka nueiti į parduotuvę, ar, kaip sako, išnešti šiukšles. Tikrai nesikeliu 6 ar 4 val. ryto, tam, kad pasidažyčiau ir būčiau graži. Makiažas yra gana intensyvi priemonė, nuo kurios odai reikia pailsėti“, – pasakojo Inga.

Knygos „Makiažo galia“ pristatymas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Jei jos kosmetinėje liktų trys grožio priemonės veidui, tai būtų lūpų blizgis, akių tušas ir drėkinamasis kremas. „Man svarbiausia – skaisti veido oda. Todėl neįsivaizduoju makiažo pradžios be drėkinamojo kremo ar bent jau be drėkinamosios bazės – tai svarbiausias dalykas“, – kalbėjo pašnekovė.

Įprastai Inga sako nemėgstanti eksperimentuoti su makiažu ir dažniausiai renkasi klasikinį stilių. „Jei jau noriu pakeisti įvaizdį, keičiu šukuoseną, drabužius, bet ne makiažą. Man svarbu kokybė, ne kiekybė. Makiažas turi būti tvarkingas ir solidus“, – įsitikinusi ji. Ketvirtadienio vakarą tapusi šventinio makiažo modeliu I.Stumbrienė pasipuošė raudona mados namų „Tiulio fėja“ suknele.

Knygos „Makiažo galia“ pristatymas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Ingai makiažą kūrusi G.Girdžiūtė – jauna, ambicinga ir užsispyrusi meistrė, žavinti klientus profesionalumu ir šiltu bendravimu. Naujoje savo knygoje autorė dalijasi makiažo kūrimo subtilybėmis ir pataria tik tai, ką yra išmėginusi pati. Pasak jos, internete ir žurnaluose – anaiptol ne viskas surašyta, ką reikia žinoti apie makiažą.

„Mano didžiausia aistra – kurti grožį. Į šią knygą sudėjau visas makiažo subtilybes ir paslaptis, kad pabrėžtumėte gražiausius savo bruožus ir spinduliuotumėte pasitikėjimu. Nebijokite eksperimentuoti ir pajuskite makiažo galią!“ – sako meistrė.

Kalbėdama apie makiažo tendencijas, G.Girdžiūtė pasakojo, kad šiųmetis šventinis makiažas išsiskiria žiemiškomis ir žemiškomis spalvomis. Aktualios šešėlių spalvos: pilkos, pilkšvai rusvos, sidabrinės, juodos.

Knygos „Makiažo galia“ pristatymas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Galingiausia naujamečio makiažo spalva – neabejotinai raudona. Ir visai nesvarbu kokio raudonumo: labai sodraus ir tamsaus ar šviesaus atspalvio. Juk artėja raudonojo Gaidžio metai“, – šypsojosi ji.

Pasak makiažo meistrės, kaip ir visada Naujųjų sutikimo topu išlieka įvairaus stambumo blizgučiai, žėručiai, kurie leidžia pasijusti vakaro žvaigžde.

Dainomis svečius džiugino atlikėja Anžela Adamovič, ką tik pristačiusi savo naują solinę programą.

O tarp susirinkusiųjų netrūko ir žinomų veidų: atvyko Neringa Šiaudikytė, Skaistė Steikūnaitė, su savo augintiniu Persiku čia pasirodė ir Monika Šalčiūtė. Akita Inu veislės keturkojis kuriam laikui tapo tikra vakaro žvaigžde, pritraukusia visų dėmesį.

Knygos „Makiažo galia“ pristatymas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Knygos „Makiažo galia“ pristatyme Inga Stumbrienė tapo makiažo modeliu (48 nuotr.)
+42