Makiažo modeliu tapusi Neringa Šiaudikytė apsisprendė, kaip pasigražinusi lips į sceną per šventes

Neringa Šiaudikytė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkę Neringą Šiaudikytę (25) įprasta matyti ryškiai ir nepriekaištingai pasidažiusią. Iš tiesų, mergina retai kreipiasi pagalbos į specialistus – dažniausiai gražinasi pati.

„Galima sakyti, kad visada makiažą darausi pati. Neįmanoma savo komandos vežiotis į kiekvieną Lietuvos ar užsienio tašką. Laiko stoka priverčia išmokti visų makiažo subtilybių. Dažnai tenka jas panaudoti ir dažant drauges ar klientes“, – Žmonės.lt pasakoja N.Šiaudikytė, neseniai viename renginyje tapusi makiažo modeliu.

Naujoje „Make up store“ studijoje visažistas Povilas Staniulionis, pas kurį Neringa yra mokiusis makiažo pagrindų, sukūrė jai įvaizdį, tinkantį Naujiesiems metams.

Neringa tikina, kad rezultatas jai labai patiko, tačiau kadangi Kalėdas ir Naujuosius metus ji sutinka ne su artimaisiais, o koncertuodama, šioms progoms rinktųsi šiek tiek ryškesnį variantą.

Povilas Staniulionis ir Neringa Šiaudikytė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Man labai patinka, kai būna pabrėžti veido kontūrai. Taip pat svarbu, kad būtų švytinti oda, paryškinti veido bruožai – gali būti akcentuojamos lūpos arba akys. Šiuo atveju lūpos buvo tamsios, ryškios ir putlios. Šiek tiek mažiau akcentuotos akys, bet taip pat pabrėžta tai, kas reikalinga. Tačiau scenoje makiažas turi būti ypač ryškus, todėl žadu naudoti šiek tiek daugiau blizgučių ir labiau paryškinti akis, o ne lūpas“, – teigė atlikėja.

TAIP PAT SKAITYKITE: Šventinio makiažo modeliais tapo garsios moterys, tarp jų – Danieliaus Bunkaus mylimoji Justina

Neringa pabrėžia, kad tai – tik sceninis jos įvaizdis. Ji neslepia, jog dažnai išvis nesinori naudoti dekoratyvinės kosmetikos, tad prie veidrodžio užtrunka vos kelias minutes. Dainininkės rankinėje visada galima rasti tik skystą ir sausą pudras bei lūpų blizgį.

Povilas Staniulionis ir Neringa Šiaudikytė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Aš visada esu už tai, kad veido oda atrodytų gražiai ir tvarkingai. Tačiau kai būna įtemptas koncertų grafikas, paprastomis dienomis norisi veidą pailsinti, tad pastaruoju metu išvis vengiu makiažo. Be abejo, naudoju makiažo pagrindą, įvairius fiksatorius, bet priemonės yra minimalios. Man pasidaryti dieninį makiažą užtrunka ne daugiau kaip 5-6 minutes“, – tikino Neringa.

Dainininkė sakė neskaičiuojanti, kiek išleidžia kosmetikai, tačiau pinigų tam negaili ir renkasi geriausių gamintojų produktus.

Ar jums gražus Neringos makiažas? Įvertinkite komentaruose. 

Trys žinomos moterys tapo šventinio makiažo modeliais (39 nuotr.)
+33
Skaitykite daugiau