Heloviną pasitikime su naujuoju „Ji“ žurnalu!
Paskutiniams šalnos pakąstiems lapams nuklojus gatves ir parkus, norisi nuo žvarbos susirasti kuo šiltesnę vietelę, pasišildyti prie židinio ar plazdančių žvakių ugnelių. Siūlome šiltai susirangius fotelyje ir apsigobus pledu pasinerti į malonius vakaro skaitinius – atsiversti naująjį žurnalą „Ji“, kuriame, kaip įprastai, jūsų laukia virtuali kelionė po tolimus kraštus, naujos pažintys su įdomiais žmonėmis, Helovino receptų ir namų puošybos idėjos. Ir ne tik... Smagių eksperimentų virtuvėje ir skaitymo!
Astrologė Nijolė Gabija Wolmer, sako, kad paskutinis rudens mėnuo neleis nuobodžiauti.
Astrologė Nijolė Gabija Wolmer, sako, kad paskutinis rudens mėnuo neleis nuobodžiauti.
Jo energijos skatins ryžtą, norą kovoti, rizikuoti. Taip pat kurstys aistras, pavydą ar net klastą. Tad bus visko: ir meilės, ir pralaimėjimo, ir sėkmės ašarų... Jei smalsu, ką jūsų Zodiako ženklui žada žvaigždės, nepraleiskite numerio temos „Lapkričio horoskopas“.
„Tradicijos nepasikeičia per naktį, pokyčiai vyksta palaipsniui, kartais turi pasikeisti kelios kartos. Juokauju, kad Lietuva ne tik krikštą priėmė paskutinė Europoje, bet ir krematoriumą pasistatė paskutinė. O daugelyje Vakarų šalių kremavimas turi ilgametes tradicijas ir jau tapo tolygus palaikų laidojimui į žemę, nors Vatikanas šį būdą pripažino tik 1962-aisiais, – apie palaikų kremavimo tradicijas, tvarką, kainas ir laidojimo paslaugų naujoves pasakoja AB „K2 LT“ direktorius Vytenis Labanauskas. Plačiau apie tai – straipsnis „Kapinės ateityje virs žaliuojančiais parkais“.
Puikiai visiems pažįstamas aktorius neseniai sugrįžo į televizorių ekranus. Įsikūnijęs į Oresto Vaigausko personažą, jis tapo vienu iš gyvenimo būdo žurnalo „Legendinės legendos“ vedėju. Sužinokime daugiau apie talentingąjį Aistį Mickevičių. Plačiau apie tai – rubrika „Žmonės/taip ir ne“.
Duona, cukrus, mėsa... Ko tik nepasiryžtame atsisakyti, kad sulieknėtume arba užsitikrintume gerą sveikatą. Bet ar tikrai to reikia? Ar teisingas toks pasirinkimas? Ką skelbia mokslas apie nesveikais laikomus produktus, naudingos informacijos rasite straipsnyje „Sveiki, naudingi ar pavojingi?“
Pastaruoju metu viešoje erdvėje nesiliauja diskusijos apie tai, ar pigesni generiniai vaistai veikia taip pat efektyviai kaip ir brangesni originalūs. Žmonės baiminasi ir dėl šalutinio poveikio. Ar saugu anksčiau vartotus vaistus keisti pigesniais, atsakymą rasite atsivertę straipsnį „Pigesni vaistai – prastesni?“
Nors Helovinas – amerikietiška šventė, ją kasmet mini vis daugiau žmonių. O kodėl gi ne? Dekoracijos dažnam nieko nekainuoja, be to, yra labai gražios, nusišypsoti priverčiančios ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosius. Na, o išdorojus pagrindinį šventės simbolį moliūgą, galima pasigaminti gardžiausių patiekalų. Plačiau – straipsnis „Puošiame namus Helovinui“.
Kaip leisite žiemos atostogas? Gran Kanarijoje visada šviečia saulė ir kviečia sutrumpinti žiemojimą Lietuvoje. Egipto kurortas Šarm aš Šeichas stebina kultūriniais skirtumais, sumišusiais su europietiškomis vertybėmis. O Ukraina masina gauti maksimalų malonumą už minimalią kainą. „Kelionių akademija“ pristato tris geriausias žiemos kelionių kryptis. Apie tai – straipsnis „Pigiai, įdomiai, o gal šiltai?“
Kai surakina nugarą ar strėnas, sakome susuko radikulitas. Daugelis klaidingai įsivaizduoja, kad jį sukelia skersvėjis ar maudynės šaltame vandenyje. Ko nevalia daryti ir kaip gydytis, pataria neurologė med. dr. Vaineta Valeikienė. Aktualu? Skaitykite straipsnį „Susuko radikulitas!..“
Pupelės suteikia organizmui daug naudingų medžiagų ir ilgam pasotina. Jei nenorite šių ankštinių daržovių ilgai virti, rinkitės konservuotas. Specialistai sako, kad maistingumu jos nenusileidžia neapdorotoms. Verta išbandyti ir skirtingas pupelių rūšis – kai kurie patiekalai išties nustebins! Receptų ieškokite straipsnyje „Gaminame su pupelėmis“.
TAIP PAT SKAITYKITE: Pokyčių projektas su „Bogomolov’ Image School“. Įvertinkite Jūratės pasikeitimus!