„Mamų radijo“ įkūrėja Laura Mazalienė dalijasi mėgstamiausiais jų šeimos animaciniais filmais

Laura ir Šarūnas Mazalai
Laura ir Šarūnas Mazalai
Šaltinis: Žmonės
2018-12-27 15:00
AA

Dvi dukras auginantis žurnalistai, verslininkai Laura ir Šarūnas Mazalai daug laiko praleidžia kartu. Vienas iš mėgstamiausių jų laisvalaikio praleidimo būtų, kol vaikai dar maži, – animaciniai filmai. Laura juokauja, jog išrinkti penkis labiausiai patikusius – nelengva užduotis, nes peržiūri kur kas daugiau, tačiau juos rinkdama vadovavosi vyresnėlės dukros Deimilės rekomendacijomis.

„Amazonės džiunglės“ (2013), rež. Thierry Ragobert

Nors šis filmukas iš pirmo įspūdžio nelabai jau vaikiškas, mūsų trimetė, pažiūrėjusi jį kartą, dažnai pasakoja jo istoriją. Scenarijus sukrutina ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų širdis - privečiai diskutuoti, įsitraukti į veiksmą. Kadangi kiekviena sekmadienį su vaikais žiūrime po filmą, tai tarsi mūsų savaitgalio tradicija, šis filmukas yra mūsų TOP.

„Monstrų šeimynėlė“ (2017), rež. Holger Tappe

Filmų pasirinkimus pas mus diktuoja dičkė. Jei jai filmas netinka, mes jo nežiūrėsime. Ji gudriai priverčia mus ieškoti tol, kol susidomi. Dabar toks įdomus, pabaisiukų metas, tad šis filmas trimetei labai patinka. Monstrai juos vaizduotėje labai gajūs! Gyvena jie, pasirodo, mūsų visų namuose, tad būtina su jais susipažinti artimiau.

„Kaip išgelbėti Kalėdas“ (2017), rež. Alain Chabat

Kokios gi šventės be tokių filmų? Nors mes patys dar nesiruošiame gražiausioms metų šventėms, tačiau dukra vis domisi ir klausia: “Kaip ir kada ruošime šiemet Kalėdas?” Manau, filmukai puiki priemonė susirinkus jaukų vakarą edukuoti ir aptarti šventines tradicijas visiems kartu. Nors Kalėdų senelis mums pažįstamas, visgi, vaikams daug lengviau jį įsivaizduoti, kai mato vizualą: kaip jis gyvena ir kaip keliauja pas vaikus.

„Ledynmetis“ (2002), rež. Chris Wedge

Šis filmas man toks pat brangus, kaip ir “Vienas namuose”. Atvėsus orams visada norisi žiūrėti šią smagią animaciją, nors jai jau keturiolika metų. Ir vaikus bandome užkrėsti tais hitais, kurie mums labai mieli. Kol kas visai neblogai sekasi!

„Princesė ir drakonas“ (2018), rež. Marina Nefedova

Tai buvo pirmas animacinis filmas, kurį žiūrėjo mūsų trimetė. Apie besąlygišką draugystę ir pagalbą artimui. O kur dar dueto derinys: princesė, nes dabar toks laikas, ir drakonas – kai pabaisiukai yra labai įdomus ir aktualus klausimas. Filmukas gražiai išpildytas, turi aiškią pagrindinę mintį, lengvai suprantamas net ir mažiausiems žiūrovams. Labai rekomenduoju!

Daugiau animacinių filmų vakarui su šeima ieškokite www.zmonescinema.lt