„Man-go“ ir „Pikaso“ susitiko vienoje scenoje: „Laukėme to dvejus metus“

Grupių „Man-go“ ir „Pikaso“ koncerto akimirka / Žanetos Bytautienės ir Eduardo Girjoto nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Laukėme dvejus metus, kad atiduotume duoklę mūsų gerbėjams“, – sako „Man-go“ merginos po grandiozinio koncerto Šiauliuose, Chaimo Frenkelio viloje.

Vienoje scenoje koncertavusios dvi grupės – „Man-go“ ir „Pikaso“ tūkstančiams iš visos Lietuvos atvykusiems gerbėjams padovanojo įspūdžius, kurie išliks atmintyje ilgam. Tai išskirtinis atvejis, kai populiariausi Lietuvos muzikos atstovai surengia įspūdingus pasirodymus kartu.

„Emocijos – nenusakomos. Potyriai – labai gilūs ir jautrūs. Dėl pandemijos teko ne kartą atidėlioti suplanuotus pasirodymus. Bet pagaliau mes susitikome: tūkstančiai plakančių širdžių pulsavo vienu ritmu, kartu su mumis. Taip ilgai laukėme galimybės vėl pajausti tą fantastišką muzikos galybę, kuri sujungia žmones. Nepriklausomai nuo vietos ar laiko“, – sako „Man-go“ vokalistė Rima.

Grupių „Man-go“ ir „Pikaso“ koncerto akimirka / Žanetos Bytautienės ir Eduardo Girjoto nuotr.

Koncertas Šiauliuose buvo išskirtinai svarbus ir grupei „Pikaso“: po ilgos pertraukos į sceną žengė Tomas. Nieko brandesnio ir svarbesnio, kai muzika atsispindi žmonių veiduose ir kūnuose, jis sako seniai nepatyręs. Tai vadinamasis „wow“ efektas, kai kiekvienas garsas, žodis, veiksmas turi prasmę.

Koncerto metu skambėjo du dešimtmečius sėkmingai gyvuojančių grupių geriausi kūriniai ir naujausios dainos. Scenoje nuskambėjo ir bendra „Man-go“ ir „Pikaso“ daina – „Nusinešk mane“. Kūrinys kupinas meilės Klaipėdai, „Youtube“ sulaukęs per 4 milijonus peržiūrų.

Aktyvi muzikinė veikla tęsiama: suplanuoti artimiausi „Man-go“ pasirodymai spalio 7-ąją – Alytuje ir spalio 8-ąją – Vilniuje.

Fotogalerija:

Bendras „Man-go“ ir „Pikaso“ koncertas (19 nuotr.)
+13
Skaitykite daugiau