„Man-go“ lyderė Rima Petrauskytė-Paulauskienė su vyru Rolandu susilaukė trečios atžalos

Rima Petrauskytė ir Rolandas Paulauskas
Šaltinis: Žmonės
AA

„Man-go“ lyderė Rima Petrauskytė-Paulauskienė (41) su vyru Rolandu Paulausku naujuosius metus pasitiks dar gausesnėje šeimoje: pora susilaukė trečios atžalos.

Žmonės.lt žiniomis Rimai Petrauskytei-Paulauskienei gimė mergaitė.

„Man-go“ lyderė Rima Petrauskytė-Paulauskienė apie nėštumą paskelbė spalio 1 dieną. Tuo metu moteris pranešime spaudai atskleidė, kad kurį laiką šią žinią nuo gerbėjų norėjo nuslėpti.

„Šis kūdikis – stebuklas. O stebuklai nevyksta nei suplanuotai, nei organizuotai“, – pirmąkart viešai apie artėjančius motinystės džiaugsmus prabilo Rima Petrauskytė-Paulauskienė.

Tuo metu atlikėja dar nežinojo tikslios trečiosios atžalos lyties. 

„Kol kas dar nesame tikri, ar mūsų šeimoje augs trys mergaitės – gydytojai tiksliai negali atsakyti. Kai susituokėme ir beveik prieš trejus metus susilaukėme dukters, vyro šeima linkėjo sūnaus. Rolandui kūdikio lytis – nesvarbi, pagrindinis rodiklis – sveika atžala, atkeliaujanti į laimingą šeimą.“

Rima Petrauskytė-Paulauskienė

Nors tapti daugiavaike šeima neplanavo, Rima su vyru džiaugėsi: „Aš pati turiu dvi seses, augome viename kambaryje ir mums nieko netrūko. Be tėvelių meilės, visada turėjome viena kitą: žaidimams, pokalbiams... Tas gilus ir stiprus ryšys išsaugotas iki šiol. Noriu, kad mūsų vaikai taip pat jaustų, mylėtų, gerbtų ir vertintų vienas kitą,  kaip aš ir mano sesės“.

Rima tuo metu atskleidė, kad atskrisiantys gandrai – lyg savaime suprantamas tęstinumas: šeima šiuo metu įsirenginėja naują, erdvesnį būstą.

„Pastaruosius kelerius metus besitęsianti pandemija sugriovė ne vienos poros santykius.  O pas mus – atvirkščiai: toks jausmas, kad sunkumai mūsų šeimą tik grūdina, suteikia naujų jėgų ir bendrystę. Kai vyriausiąją dukrą Andrėją išleidome į mokyklą, į šį pasaulį atkeliavo mažoji Amėja.

Niekur nematyti kadrai iš Rimos Petrauskytės ir Rolando Paulausko vestuvių (47 nuotr.)
+41

Praėjusiais metais švenčiau svarbią sukaktį kiekvieno žmogaus gyvenime, žyminčią tam tikrą brandumo ribą – keturiasdešimtąjį gimtadienį. Džiaugsmingomis akimirkomis nebegalėjau pasidalinti su mama, iškeliavusia amžinojo atilsio po sunkios onkologinės ligos. Šiandien skausmas atslūgo, patirtus netekties išgyvenimus pakeitė džiaugsmingos laukimo akimirkos: gyvenimo ratas sukasi toliau ir meilė išlieka amžina.“

Rima atviravo, kad su metais atėjo branda ir suvokimas: „Kol nebuvau sukūrusi šeimos, neturėjau vaikų – gyvenau gyvenimą, kuris kiekvieną sekundę priklausė tik man pačiai. Koncertai, vakarėliai, fotosesijos, kelionės. Bet tik tapusi mama supratau, kad vaikai įprasmino mano gyvenimą ir nuspalvino sodriomis, reikšmingomis, nepamirštamomis spalvomis.“

Pasak Rimos, matant, kiek daug šeimų dėl įvairių priežasčių nesusilaukia palikuonių, trečiasis vaikas jų šeimoje – lyg Dievo palaima: „Mano gyvenime iššūkių niekada netrūko, bet visada turėjau galimybę būti scenoje, užsiimti veikla, kurią myliu. Mes turime tvirtą šeimą ir dvi žavias dukrytes. Ir 2022-uosius metus pasitiksime nebe keturiese, o penkiese...“

Rima Petrauskytė-Paulauskienė su šeima (30 nuotr.)
+24

Žurnalui „Ji“ Rima neseniai pasakojo trečio vaikelio laukimas pakoregavo jos planus. „Iš tikrųjų iki laukimo turėjau vienų norų, dabar jau atsirado kitų – juk puikiai suprantame, kad vaikas į šeimą ateina visam gyvenimui. Kai man suėjo keturiasdešimt, labai džiaugiausi, kad turiu galimybę studijuoti kineziterapiją. Man ši sritis visada buvo labai įdomi. Na, o dabar viskas nusikėlė“, – kalbėjo Rima.

Skaitykite daugiau