„Man-go“ narė Gabija Sruogiūtė su vyru medų kopinėjo Maldyvuose: „Buvo sunku patikėti, kad tai realybė“

Gabija Sruogiūtė su mylimuoju Mindaugu ilsėjosi Maldyvuose / Asmeninio albumo nuotr.
Gabija Sruogiūtė su mylimuoju Mindaugu ilsėjosi Maldyvuose / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-09-14 16:53
AA

Liepos pradžioje grupės „Man-go“ narė Gabija Sruogiūtė ir krepšininkas Mindaugas Stašys sumainė aukso žiedus. Po įsimintinos gyvenimo šventės, rudenį pora leidosi į povestuvinę kelionę.

Medaus mėnesiui Gabija ir Mindaugas pasirinko Maldyvus, kurie, pasak poros, buvo judviejų sena svajonė.

„Dar iki vestuvių galvojome, kad Maldyvuose norėtume praleisti savo medaus mėnesį, – kalbėjo Gabija. – Labiausiai jie mus sužavėjo gamta, švara ir privatumu“.

Gabija nė neabejoja – Maldyvai iš tiesų yra tikrasis rojus žemėje.

Gabija Sruogiūtė su mylimuoju Mindaugu ilsėjosi Maldyvuose / Asmeninio albumo nuotr.

„Balto smėlio paplūdimiai, neįprastai žydras ir skaidrus vanduo, žaluma, saulė ir jausmas, kad gyveni mažytėje salelėje, kurią apeiti nereikia nė dienos“, – įspūdžiais iš kelionės dalijosi ji.

Nenuostabu, kad Maldyvus poros renkasi dėl ypatingo jausmo, aplankančio juose ilsintis. Sąlygos atostogoms sudarytos taip, kad beveik nesutinki jokių kitų poilsiautojų ir jautiesi tarsi atsidūręs privačioje saloje.

„Maldyvams didžiausią pliusą duočiau už privatumą – saloje poilsiautojai išsiskirstę po savo vilas ir tau jie nesimaišo po akis, kaip kartais nutinka kitose poilsinėse kelionėse, – pasakojo Gabija. – Visiška ramybė“.

Dainininkė pasakojo, kad atostogų metu ne tik ilsėjosi, bet išbandė ir įvairias aktyvias pramogas: nardė, plaukiojo irklentėmis, baidarėmis, vandens dviračiais, apsilankė ir sporto treniruotėse.

Gabija Sruogiūtė su mylimuoju Mindaugu ilsėjosi Maldyvuose / Asmeninio albumo nuotr.

Labiausiai porą sužavėjo Maldyvų gamta ir gyvenimas namelyje, pastatytame ant vandens.

„Pamatytų vaizdų neįmanoma perteikti jokiomis nuotraukomis. Pirmą dieną, kai atvykome, tikrai buvo sunku patikėti, kad čia realybė, – pasakojo G. Sruogiūtė. – Viskas be galo švaru, tvarkinga, išpuoselėta. Didelį įspūdį paliko ir gyvenimas namuke ant vandens. Būdavo taip neįprasta naktį girdėti bangų mušimą į namuko pamatus.“

Visgi, po atostogų laikas sugrįžti į darbus. Gabija šypsosi – jai labai gera ir vėl repetuoti su grupės „Man-go“ narėmis.

„Po puikių atostogų visuomet gera kibti į darbus. Šiuo metu su grupe intensyviai ruošiamės koncertiniam turui, kuris prasidės spalio mėnesį“, – kalbėjo ji.

„Man-go“ gerbėjų laukia net aštuoni dideli atsisveikinimo su 20-mečio programa koncertai įvairiuose Lietuvose vietose: Radviliškyje, Gargžduose, Kretingoje, Kėdainiuose, Ukmergėje, Kaune, Panevėžyje bei Klaipėdoje. Be to, merginos visai neseniai pristatė ir naujausią savo kūrinį, kuriuo tikisi užkariauti žiūrovų širdis.

Gabija Sruogiūtė su mylimuoju Mindaugu ilsėjosi Maldyvuose (30 nuotr.)
+24
Gabijos Sruogiūtės ir Mindaugo Stašio vestuvės (34 nuotr.)
+28