„Man-go“ pristato „Facebook“ uždrausto vaizdo klipo užkulisius: užkliuvo „per daug apnuoginta oda“

„Man-go“ / Asmeninio albumo nuotr.
„Man-go“ / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-12-21 15:11
AA

Merginų grupė „Man-go“, neseniai pristačiusi mini albumą „Aš taip norėčiau“ ir dainos „Gal per ilgai“ vaizdo klipą, kviečia gerbėjus pažvelgti į šio klipo filmavimo užkulisius. Gerbėjai turėtų būti suintriguoti pamatyti, kaip buvo filmuojamas šis vaizdo klipas, mat socialinis tinklas „Facebook“ jį įvertino kaip pernelyg erotišką.

Grupės narės, pristatydamos filmuką su naujausio vaizdo klipo filmavimo užkulisiais, siekia gerbėjams perteikti emocijas ir nuotaiką, vyravusią filmavimo metu bei atskleisti, kaip vystėsi paties filmavimo proceso eiga.

„Manome, kad gerbėjams tai bus įdomu. Nors nesame profesionalios aktorės, džiaugiamės, kad pavyko įgyvendinti režisierės Vilmos Zalanskaitės sukurtą scenarijų. Reikėjo tikrai pasistengti, kad perteiktume sumanytą įvaizdį, atskleistume suplanuotą idėją. Filmuke išgirsite ir režisierės nuomonę apie mūsų atliktą darbą“, – sakė grupės lyderė Rima Petrauskytė-Malašičevė.

Tiesa, po klipo pasirodymo grupės laukė netikėta staigmena. Merginos norėjo vaizdo klipą pareklamuoti „Facebook“ tinkle, tačiau netikėtai gavo pranešimą, kad šio vaizdo klipo skelbti negalima, mat jame rodoma pernelyg daug apnuogintos odos.

„Tikrai nustebome. Esame įsitikinusios, kad šis vaizdo klipas tikrai neperžengia jokių padorumo ribų ir yra tinkamas įvairaus amžiaus grupės gerbėjams. Nė viena scena neturi jokio atviro erotinio atspalvio. Juo labiau, keldami jį į kitus socialinius tinklus, pavyzdžiui „Youtube“, nesusilaukėme jokių pastabų. Net Lietuvos televizija transliavo dainos „Gal per ilgai“ vaizdo klipą, tad manome, kad galime būti ramios“, – šypsojosi Rima.

Net ir tokie nesklandumai nesugadino šventinės „Man-go“ merginų nuotaikos. Tad ir savo gerbėjams grupės narės nori palinkėti ramybės ir susikaupimo apsuptų Kūčių ir Kalėdų bei naujų tikslų ir pasiryžimo kupinų naujųjų metų, kuriais merginos žada dar daugiau staigmenų savo gerbėjams.