„Man-go“ triukas scenoje: dainininkes į orą kėlė ekskavatorius

„Man-Go“ / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
„Man-Go“ / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-02-10 18:42
AA

Antradienio vakarą Vilniaus „Teatro“ arenoje nufilmuota dar viena LNK šou „Supermiestas“ laida. Jos metu į vieną sceną lipo garsenybės, netrūko netikėtumų. Pavyzdžiui, už Klaipėdą miesto dainos rungtyje uždainavusios grupės „Man-go“ merginos į sceną atgabeno ypatingą dekoraciją – mini ekskavatorių.

Antradienį „Supermiesto“ filmavime „Man-go“ merginos buvo atsakingos už Klaipėdos pasirodymą miesto dainos rungtyje. Žiūrovams jos atliko geriausių savo dainų popuri. Bet ar pakaktų scenoje vien dainų? Todėl merginos pasirūpino ypatingu triuku: į sceną atvežtas mini ekskavatorius. Klaipėdos komandos vadą Giedrių Savicką pakeitęs Ramūnas Vyšniauskas juokavo, kad tai – „mangomobilis“.  

Tik negalvokite, kad mašina viso labo stovėjo už dainininkių nugarų. Užsilipusios ant jos dainininkės buvo pakeltos į orą, o vėliau iš šio „mangomobilio“ pasipylė fejerverkai. 

Laidos „Supermiestas“ filmavimo akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Tokį pasirodymą „Man-go“ gerbėjams parodė pirmąkart, nors ruošėsi tai padaryti anksčiau, per M.A.M.A. apdovanojimus. Tiesa, tąsyk plano įgyvendinti nepavyko, mat pasitaikė netinkama scenos danga. 

Kaip „Man-go“ šou patiko komisijos nariams? „Sunkiai pradėjote. Paleisti tokią sunkią artileriją pačioje pradžioje? Matau, Šiauliai žegnojasi“, - sakė Giedrių Drukteinį vertintojų gretose pakeitęs Arūnas Valinskas. Asta Baukutė dėkojo grupei, kad ji grįžo į sceną, o vertindama mašiną scenoje tikino, kad tai – uosto simbolis. O Rolandas Vilkončius juokavo, kad dabar studijoje užuodžia atpigusio dyzelio kvapą.