„Man-go“ vokalistė Rima – apie „paslaptingą“ vyro dovaną ir „rūpestį“ prieš Naujuosius metus

Rima Petrauskytė-Paulauskienė su šeima / Tatari photography ir Lauros Kazlauskienės nuotr.
Rima Petrauskytė-Paulauskienė su šeima / Tatari photography ir Lauros Kazlauskienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-01-01 19:04
AA

Grupės „Man-go“ narė Rima Petrauskytė-Paulauskienė su vyru Rolandu Paulausku ir trimis dukromis Andrėja (11), Amėja (4) bei Adele (1) Naujuosius metus pasitiko su vidine ramybe. Darbai nuveikti, svarbios progos paminėtos, belieka laukti, kuo nustebins 2023-ieji. Sutikusi juos Rima su portalo Žmonės.lt skaitytojais dalijosi savo mintimis ir svarbiu palinkėjimu.

Rimos Petrauskytės-Paulauskienės namuose gruodis išties intensyvus ir progomis gausus nuo pat pirmųjų žiemos dienų. Gruodžio 6-ąją gimtadienį švenčia vyriausioji Rimos dukra 11-metė Andrėja, o gruodžio 13-ąją mažiausioji Adelė, kuriai suėjo vieneri. O kur dar didžiosios metų šventės, kurioms atsakingai ruošiasi visa šeima.

„Abi dukros mini gimtadienius, toliau seka įvairūs kalėdiniai vakarėliai mokyklose ir darželyje, koncertai su „Man-go“ grupe, o galiausiai – ir šventės namuose. Bandome viską suspėti“, – dar prieš šventes su portalu Žmonės.lt kalbėjosi Rima.

Rima Petrauskytė-Paulauskienė su vyru Rolandu ir dukromis / Tatari Photography nuotr.

Rima, kokias šventiškas „Paulauskų“ tradicijas puoselėjate savo namuose?

Tiesą sakant, šiemet yra metai, kai nėra abejų mano tėvelių, pas kuriuos dažniausiai ir švęsdavome Kalėdas... Dabar tikriausiai teks kurti ir puoselėti savas tradicijas. Tikiu, kad viskas gausis natūraliai. Tačiau tuo pačiu pastebiu, kad šventinės tradicijos mūsų namuose nesiskiria nuo kasdienių. Mes visada su savo šeima visi kartu vakarieniaujame prie bendro stalo, kalbamės, bendraujame, taip pat dažnai atvažiuoja ir mano seserys su savo šeimomis. Mūsų kasdiena tikriausiai jau ir taip atrodo, kaip gausus „kalėdinis“ susėdimas. Šeimos bendrumo puoselėjimas vyksta ištisus metus (šypteli).

Tuo pačiu galiu pastebėti, kad mūsų, Paulauskų šeima, tų tikrųjų tradicijų išsaugo vis mažiau. Per Kūčias pas mus nebeliko ir 12-kos patiekalų, vietoje to pasidarome gardžią vakarienę su žuvies patiekalais. Tikriausiai mums tai yra labiau priimtina...

Akivaizdu, kad gruodis jūsų namuose intensyvus. Tačiau kaip atrodo šventės – ramios ar triukšmingos?

Nors gruodis intensyvus, visgi prieššventiniu laikotarpiu šeimoje ypatingai akcentuojame ramybę, gėrį ir stengiamės išbūti taikoje. Ypatingai namuose vengiame stresinių situacijų, stengiamės nesibarti. Tokia yra ir mūsų švenčių pagrindinė vertybė – ramybė.

Rima Petrauskytė-Paulauskienė su vyru ir dukromis / Lauros Kazlauskienės nuotr.

Esate turtinga dukromis. Nesudėtinga visas tris „apdovanoti“?

Gal nuskambės keistai, tačiau dukros dovanų nelaukia. Jos ir taip viską turi! Dažniausiai jei kažkam iš šeimos narių kažko prireikia metų eigoje, nelaukiame Kalėdų ir tą daiktą nuperkame čia ir dabar. Tad kai ateina Kalėdos ir ypatingų norų nėra, stengiamės menkniekių nedovanoti ir papildomai neapsikrauti bereikalingais daiktais.

Tiesa, kadangi gruodį dukrų gimtadieniai, jos ir taip jau būna apdovanotos. Pavyzdžiui, šiemet vyresnėlei dovanojome šventę su draugėmis, tad galiausiai prieš Kalėdas ji pasakė, kad nieko nenori, nes viską jau turi. Tikrai taip, tokie žodžiai eina iš vaikų lūpų! (šypteli)

Judu su vyru, kaip ir dukros, dovanų nelaukiate? O gal visgi šiemet turite ypatingų norų?

Vienas kitam su vyru dovanas dovanojame pagal susitarimą – perkame tai, ko reikia. Šiemet jau žinau, kokios dovanos sulauksiu iš jo, tačiau negaliu išduoti (šypteli). Tas pirkinys kainuoja nemažus pinigus, pasakiau vyrui, kad labai noriu, tačiau jo nėra Lietuvoje. Kadangi Rolandas kadaise gyveno Anglijoje ir turi ryšių, žinojo, kur kreiptis ir galiausiai pasakė, kad dovana nebesirūpinčiau – ji mane pasieks. Galiu tik duoti užuominą, kad tai yra plaukų formavimo įrankis (šypteli).

Rima Petrauskytė-Paulauskienė su vyru Rolandu ir dukra / Tatari Photography nuotr.

Ar jau žinote, kaip pasitiksite Naujuosius metus?

Naujųjų metų išvakarėse su grupės merginomis turėsime du koncertus – vieną solinį, gruodžio 30 dieną Kaune, o 31 dieną pasirodysime Birštone. Būtent ten su šeima ir švęsime Naujuosius metus. Dar kelios dienos iki jų vyksime į sanatoriją, kur ir apsistosime. Pailsėsime, o 2023-iųjų išvakarėse kartu su šeima kur nors skaniai pavakarieniausime.

Sako, kad labai svarbu kokiais apdarais pasitinkame Naujuosius. Ar ši mintis jums aktuali – praleidžiate daug laiko svarstydama kuo pasipuošite šventėms?

Tikrai taip! Jau gruodžio pradžioje apgalvoju, ką rengsiuosi per Naujuosius metus. Kasmet būna rekomenduojamos kažkokios spalvos, tačiau šių rekomendacijų nesilaikau. Pavyzdžiui, jei reikėtų apsirengti raudona spalva, būtų sudėtinga, nes šios spalvos nemėgstu.

Beje, svarbu paminėti, kad šeimoje auga tris mergaitės, todėl neužtenka tik man vienai nueiti į parduotuvę ir apsipirkti. Visą laiką pagalvoju, o ką apsirengs mano dukros, ar galime kažkaip susiderinti. Galiausiai mano apdaras „išsiplečia“ iki keturių (juokiasi). Kasmet tenka pasukti galvą, tačiau man tai yra malonus rūpestis.

Rima Petrauskytė-Paulauskienė su vyru ir dukromis / Lauros Kazlauskienės nuotr.

Laikrodžiui išmušus dvyliktą valandą, koks būtų jūsų tostas šeimai, bičiuliams ir gerbėjams?

Žinau, kad 2022 metai daugeliui buvo sunkūs tiek emociškai, tiek finansiškai. Vadinu tai karo laikmečiu, todėl labiausiai norėtųsi palinkėti jį išgyventi, jaudintis dėl to kas vyksta, tačiau su saiku, ir svarbiausia – atrasti laimės kasdienybėje.

Fotogalerija:

Rima Petrauskytė-Paulauskienė su šeima (30 nuotr.)
+24