Manekenė Gigi Hadid sukūrė svajonių batelius

Gigi Hadid / Vida Press nuotr.
Gigi Hadid / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-11-19 22:09
AA

Supermodelis Gigi Hadid (22) parodė pasauliui, kad gali kur kas daugiau nei vaikščioti podiumu ar pozuoti prieš objektyvą. Kartu su „Stuart Weitzman“ Gigi sukūrė batelius, kurių, kaip tikina mados tendencijų prognozuotojai, norės kiekviena stileiva.

Jie ryškus, žaismingi ir labai patogūs. Įspiriamus batelius (angl. mules) sukurti Gigi įkvėpė turkiška akis. Manekenė tikina, kad tokie bateliai ne tik gražūs, bet ir apsaugo nuo nužiūrėjimo ir blogos energijos.

Gigi Hadid sukurti bateliai / Vida Press nuotr.

„Eyelove“ ir „Eyelovemore“ batelių linija – tai jau antras bendras G.Hadid ir „Stuart Weitzman“ darbas. Rudeniui ir žiemai skirta batelių linija, savaime suprantama, Lietuvoje pritaikoma tik šiltuoju metų laiku, tačiau šiltesniuose kraštuose gyvenančios stileivos jau graibsto „Eyelove“ batelius.

Tiesa, už juos tenka gerai patuštinti piniginę. Iš natūralios odos pasiūtų batelių kainos prasideda nuo 498 JAV dolerių. Tiek kainuoja bateliai su viena turkiška akimi. Tuo tarpu tie, kurie papuošti turkiškų akių linija („Eyelovemore“) kainuoja 598 JAV dolerius.