Manekenė Karlie Kloss sukūrė džinsus aukštoms merginoms

Karlie Kloss / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Karlie Kloss / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-05-14 18:00
AA

Viena geriausių šių dienų manekenių Karlie Kloss sukūrė džinsus prekiniam ženklui „Frame“, skirtus itin aukštoms merginoms. Džinsai parduotuvėse pasirodys jau birželio mėnesį, praneša „Vogue“.

20-metė manekenė sukūrė dviejų modelių džinsus, kurie turėtų tapti tikru išsigelbėjimu panašaus kaip Karlie sudėjimo merginoms. Reklaminę džinsų nuotrauką su pačia Karlie galite pamatyti paspaudę čia.

„Aš esu nenormaliai aukšta, taigi rasti man tinkančias kelnes buvo didžiulė problema visą gyvenimą, – idėją sukurti džinsus aukštoms merginoms komentavo Karlie. – Visada nešiojau per trumpus džinsus, bet su ilgaauliais batais – toks stilius man kuo puikiausiai tiko. Iki 15-os metų, kai pradėjau dirbti modeliu, nežinojau, jog mano ūgio merginoms apskritai yra drabužių. Tik tada supratau, kaip yra gera, kai drabužis tau iš karto tinka ir jo nereikia koreguoti.“

Abiejų modelių džinsai bus su aukštu liemeniu, nes Karlie yra įsitikinusi, kad nėra nieko baisiau, kaip pasilenkus visiems pademonstruoti savo apatinius arba užpakalį.

„Frame“ kūrybos direktoriai Jensas Grede ir Erikas Torstenssonas tikisi, kad Karlie sukurti džinsai bus kaip tik tai, ko šiuo metu trūksta rinkoje.

Amerikietė Karlie Kloss geriausių pasaulio manekenių reitinge šiuo metu yra antroje vietoje – ją lenkia tik puertorikietė Joan Smalls.