Modelis Simona Starkutė: „Esu vieniša, nes lietuviai – išlepę vyrai“

Simona Starkutė
Šaltinis: Žmonės
AA

33 metų modelis Simona Starkutė jau pusmetį yra vieniša. Daugeliui atrodo keista, kaip tokia graži ir sėkminga mergina neturi antrosios pusės, tačiau Simona sako, kad lietuviai – labai išlepinti.

„Neketinu būti ta moterimi, kurios pareiga – šokinėti aplink vyrą namuose, skalbti, lyginti, gaminti ir plauti indus”, – šį antradienio vakarą 20 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… iki…” prisipažins Simona.

Simona sako ne kartą pajutusi, kad vyrams ji tarsi gražus trofėjus, kuriuo galima pasipuikuoti prieš aplinkinius. Ji puikiai žino, ką reiškia jaustis nemylimai ir visiškai nerūpėti antrajai pusei.

Simona Starkutė

„Esu patyrusi jausmą, kai vyras su manimi buvo tik dėl to statuso, kad graži, žinoma, kad patogu buvo gyventi kartu, naudotis viskuo”, – sako Simona.

Manekenė sako, kad pasiūla moterų Lietuvoje yra beprotiškai didelė, lietuvės – beprotiškai gražios ir darbščios.

„Kam vyrui turėti vieną, jei jis gali turėti daug, kiekvieną savaitgalį – po skirtingą?”, – svarsto žinoma moteris.

Paauglystėje be šeimos likusi Simona sako, kad ilgą laiką labiausiai rūpinosi tuo, kaip išgyventi ir užsidirbti: „Labai anksti turėjau išmoti rūpintis savimi, nes niekas nieko man nepadėjo ant lėkštutės”.

Simona Starkutė

Todėl dabar, kai modelio karjera beveik baigta, Simona kuria laisvalaikio aprangą „SbyS”.

Tiesa, kol kas ji sako uždirbanti tik arbatpinigius, nes ne kiekvienas lietuvis gali sau leisti laisvalaikio kostiumėlio puošti „Swarovski“ kristalais.

Skaitykite daugiau