Manikiūro idėjos pavasariui: būkite ryškios

Nagai / Shutterstock nuotr.
Nagai / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-04-11 13:00
AA

Šį sezoną madingos įvairios manikiūro spalvos. Tačiau tendencijų viršūnėse karaliauja auksiniai, sidabriniai atspalviai ir netikėti raštai bei spalvų deriniai. Gal metas išbandyti kažką naujo ir nustebinti save?

Auksiniai ir sidabriniai

Tai vienos madingiausių šio sezono spalvų. Blizgėkite, tviskėkite ir žėrėkite iš tolo. Beje, toks manikiūras derės ir prie vakarinės suknelės, ir darbe apsirengus klasikinį kostiumėlį. O jei dar avėsite šio sezono mados klyksmą – sidabrinės spalvos batus – išvis atrodysite tarsi nužengusi nuo podiumo.

Kuo margesni

Su pavasariu atgyja daug gamtos spalvų. Ar jums nepabodo klasikinis tvarkingas manikiūras? Išsilaisvinkite ir leiskite savo manikiūro meistrei truputėlį pašėlioti. Tegul išbando net, atrodo, nesuderinamas spalvas. Beje, juk ant nosies Velykos, tegul nagai būna margi kaip velykiniai margučiai. Patikėkite, rezultatas gali jus maloniai nustebinti.

TAIP PAT SKAITYKITE Kaip atskirti gerą manikiūro specialistą nuo prasto?

Nagai / Shutterstock nuotr.

Vienspalviai

Kai kurios spalvos ir manikiūro stiliai tiesiog niekada neišeina iš mados. Taigi jei jūsų mėgstamiausios spalvos yra švelni kreminė, kūno spalvos ar sodri vyšninė, neapsiriksite pasirinkę šias spalvas. Beje, itin madingai atrodysite su ryškiai geltonais nagais – tai irgi labai madinga spalva, kuri dar pranašauja ir pavasarį.

Pavasario nagų tendencijos (15 nuotr.)
+9

Nebijokite eksperimentuoti

Nebijokite netikėtų raštų, spalvų derinių, formų, kurios jums atrodo netinkančios. Tačiau kartais tereikia išmėginti. Šįmet itin madingi vadinamieji marmuro efekto nagai, kurie atrodo išties efektingai. Jei esate drąsi ir norite naujovių, turite išbandyti tokį manikiūrą.

Nagai / Shutterstock nuotr.