Mantas Bendžius pristato naują dainą ir atskleidžia būseną, kuri ją įkvėpė

Mantas Bendžius / Asmeninio archyvo nuotr.
Mantas Bendžius / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-09-29 14:33
AA

Mantas Bendžius pristato naują svajingą dainą „Sulėtintam kine“, kurioje ištikimiausi dainininko gerbėjai aptiks kiek kitokį skambesį ir dainavimo manierą. M.Bendžius prasitaria, kad tai ilgai brandinta daina. Nuo jos pirmųjų štrichų iki galutinės versijos praėjo ištisi metai.

„Vienos dainos gimsta greitai, o kitas privalai išnešioti savyje. Net nežinau, kodėl tai vyksta. Kūrybos procesas man vienas paslaptingiausių reiškinių, todėl tiesiog leidžiu jam eiti savo keliu ir atsiduodu nebandydamas konkretizuoti“, – sako M.Bendžius.

Jis sako norėjęs dainai „Sulėtintam kine“, suteikti kiek daugiau akustiško, šiek tiek retro stiliaus skambesio.

Kaip jam pavyko, išgirsti ir vizualizaciją pamatyti galima čia:

Dainininkas prisipažįsta, kad kartais ir gyvenime jaučiasi tarsi sulėtintame kine. Jis ypač vertina šią būseną nūdienos besimainančiame pasaulyje, kuriame tarsi kaleidoskope prieš akis mirga beribiai informacijos srautai. „Sulėtinto kino“ būsena aplanko nedažnai, bet kai ją pajuntu, stengiuosi pagauti ir pilnai išgyventi“, – sako jis.

„Sulėtintas kinas“ Mantą dažniausiai ištinka, kai į vieną vietą sukrenta daug palankių aplinkybių: geras oras, laisvas laikas, graži vieta, brangūs žmonės šalia.

„Tada jaučiu tarsi aplinka sulėtėja ir veiksmas teka lyg per tirštą sirupą. Sustingstu ir stebiu iš šalies. Trunka neilgai, bet tose sekundėse jaučiuosi tikrai laimingas. Linkiu visiems kuo dažniau šią būseną pajusti“, – sako jis.