Mantas Bertulis iškėlė kandidatūrą į Kauno merus: „Man nebeliko kito pasirinkimo“

15min studijoje – Mantas Bertulis / Luko Balandžio / 15min nuotr.
15min studijoje – Mantas Bertulis / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-10-10 14:06
AA

Prodiuseris, keliautojas Mantas Bertulis pranešė, kad kelia savo kandidatūrą į Kauno merus. „Nors ir taip esu neoficialus Kauno meras, bet atėjo laikas sudėti visus taškus ant i“, – rašė jis savo feisbuke. Tiesa, jam dar teks laimėti pirminius Laisvės partijos kandidato į Kauno merus rinkimus.

Laisvės partija kauniečius pakvietė siūlyti savo merą, galintį atstovauti partijai rinkimuose ar norinčius viešai keltis savo kandidatūras. Apie savo kandidatūras jau viešai paskelbė Seimo Laisvės frakcijos narys Marius Matijošaitis ir prodiuseris Mantas Bertulis, o visi būsimi kandidatai visuomenei bus pristatyti atvirame renginyje šį penktadienį.

Mantas Bertulis apie savo planus tapti Kauno meru pasidalijo socialiniuose tinkluose. Įrašu pasidalijo ir su portalu Žmonės.lt.

„Žinau, kad to visi laukėte. Taip, tai greičiausiai buvo tik laiko klausimas. Gal net majų ar actekų kalendoriuose tai buvo išpranašauta. Turbūt ir visos būrėjos jums būtų šitą pasakiusios. Net kavos tirščiai nebūtų pamelavę.

BERTULIS EINA Į KAUNO MERUS!

Nors ir taip esu neoficialus Kauno meras, bet atėjo laikas sudėti visus taškus ant i. Kaip žinia, garsėju kaip nepriekaištingos reputacijos savininkas, o mano mylimas miestas kaip tik susiduria su reputacine krize, todėl ir skubu į pagalbą.

Pasitariau su savimi, šeimos daktaru, paklausinėjau nuomonės Jordanijos beduinų ir visi jie sakė tą patį: „Bertuli, tu esi vienintelis žmogus, galintis nutraukti šį prakeiksmą. Turi pasiaukoti“. Ir man nebeliko kito pasirinkimo.

Todėl oficialiai keliu savo kandidatūrą su Laisvės partija į Kauno miesto šerifo postą.

Nemažai keliauju po pasaulį. Mačiau daug gražių vietų bei kampelių, bet kol kas dar neradau patrauklesnio miesto už Kauną. Ir šiemet sueina lygiai 10 metų, kaip esu kaunietis. Nebuvo nė akimirkos, jog rimtai būčiau svarstęs idėją atsisveikinti su Kaunu. Net Mildą atsitempiau iš Vilniaus čia, o ne ji mane į sostinę. Manau, kad daugiau argumentų, kodėl reikėtų balsuoti už mane nereikia, bet, jeigu reikės, tai pateiksiu šį penktadienį 19 val. „MOXY Kaunas Center“ viešbutyje, kur prasidės Laisvės partijos pirminiuose mero rinkimai.

Balsuoti galėsite ir jūs visi, tereikia tapti Laisvės partijos simpatiku (https://tripetto.app/run/T76HZT2LIC) ir vuolia – Bertulis taps Kauno meru!

Ačiū, Aušrine Armonaite, už kvietimą. Tikiuos nesugriauti miesto. Let‘s rock & roll!“ – rašė M.Bertulis.