Mantas Jankavičius naujametinį vakarą kvietė sutikti su Franko Sinatros dainomis

Koncerto akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Palydėti senuosius metus su muzika – kodėl gi ne? Trečiadienio vakarą didžiuosiuose Lietuvos miestuose Vilniuje ir Kaune minios gerai nusiteikusių žmonių skubėjo skambant muzikai atsisveikinti su 2014-aisiais: „Siemens“ arenoje Vilniuje liejosi Manto Jankavičiaus dainos, o „Žalgirio“ arenoje klausytojai mėgavosi „Anties“ koncertu.

Mantas Jankavičius / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Paskutinį metų  vakarą sostinės „Siemens“ arenoje sužibo tūkstančiai šviesų ir dešimtys prožektorių. Suskambo šventinės bigbendo melodijos – įvyko  naujametinis „Frank Sinatra Show“ su Mantu Jankavičiumi ir Kauno bigbendu.  „Aš galiu čia ir „Čiuožki“ pavaryti, bet  ne to susirinkome“, – prisistatydamas juokavo M. Jankavičius.

Dainininkas prieš pat koncertą pasitrumpino plaukus: nauja šukuosena visai tokia, kaip ir legendinio amerikiečio. „Tačiau kokios žydros jo akys, čia  gal fotošopu padaryta?“ –  žvelgdamas į F.Sinatros nuotrauką dideliame ekrane toliau šmaikštavo tamsių akių Mantas.

Dainininkas visada pabrėžė, kad  rengdamas „Frank Sinatra Show“ nesistengia  aklai kopijuoti Amerikos legendos, tiesiog bando sukurti panašią nuotaiką ir perteikti Franko dainas taip, kaip  pats jas supranta. Galbūt todėl „Frank Sinatra Show“ tapo pačiu populiariausiu tribute projektu Lietuvoje.

Manto Jankavičiaus gerbėjai 2014-uosius palydėjo „Frank Sinatra Show“ Vilniuje (39 nuotr.)
+33
Mantas Jankavičius / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Iš pradžių jis planavo būti lokaliu kelių koncertų renginiu, bet žiūrovai nusprendė kitaip. „Frank Sinatra Show“ nuo pat pirmų parodymų  buvo stulbinančiai populiarus. Surengta daugiau nei 50 anšlaginių koncertų visoje Lietuvoje. Jis – lyg sėkmingiausi Brodvėjaus miuziklai: niekada nesensta ir nuolat surenka pilnas sales gerbėjų. Ne išimtis ir paskutinės  metų dienos koncertas – salėje laisvų vietų beveik nebuvo.

F.Sinatros  muzikos archyvuose –  keli šimtai puikių šlagerių. Iš šio aukso fondo M.Jankavičius vis ištraukia naujų perliukų – „Frank Sinatra Show“ niekada neskamba taip pat.

„My Way“, „Strangers in the Night“, „Fly Me to the Moon“, „Under My Skin“ : legendinės Franko Sinatros dainos nuostabiai tinka Naujųjų metų nakčiai.  „Let It Snow“ ir „Santa Claus is coming to town“ – visame pasaulyje  žiemos šventes puošianti  ir virpulį kelianti klasika. Dainuodamas pastarąją Mantas pasipuošė Kalėdų senelio kepure, o ekrane pasirodė visa  šiaurės elnių vilkstinė tempianti roges.  Turbūt nereikia nė sakyti, kad per „Let it snow“  snigo. „Čia niekur nematytas naujas koncerto efektas“, – juokėsi salės viduryje tarp publikos įsitaisęs ir  žmonėms iš palubės byrančio sniego taip pat nepagailėjęs dainininkas.

Mantas Jankavičius / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Nemirtingoji „New York, New York“ kasmet skambanti Times aikštėje Niujorke išmušus dvyliktai ir nusileidus garsiajam krištolo rutuliui, Vilniuje iššaukė ovacijų plūpsnį ir publikos prašymą pakartot.

„Įsitaisykite patogiai, mes turime aštuonių valandų programą, taigi drauge sutiksime ir  2015-uosius“, – publiką erzino dainininkas. Iš tiesų programa truko pusantros valandos, baigėsi už širdies griebiančia „My Way“ ir tapo puikiu intro į Naujųjų metų sutikimą.

 
Skaitykite daugiau