Mantas Jankavičius prakalbo apie Kūčias šeimos rate: „Mano vaikai – Dievo dovana”

Mantas Jankavičius / Gretos Skaraitienės / BNS nuotrauka
Mantas Jankavičius / Gretos Skaraitienės / BNS nuotrauka
Monika Urbonaitė
Šaltinis: Žmonės
2022-12-24 15:41
AA

Šiandien muzikantas Mantas JANKAVIČIUS (42) prisipažįsta patyręs įvairių kūrybos etapų. Buvo metas, kai užlipus ant scenos publika skanduodavo tik vieno populiaraus hito pavadinimą. „Seniai sau įrodžiau, kad esu daugiau nei daina „Čiuožki“, nurimau. Dabar, jei gerbėjai prašo pakartoti tą kūrinį, be menkiausių dvejonių dovanoju jiems šventę“, – šypsosi su koncertų turu „Misija – Kalėdos“ po Lietuvą keliaujantis ir naują albumą įrašantis atlikėjas.

Esate daugiavaikis tėtis, kuris gruodžio mėnesį namuose praleidžia labai mažai laiko. Šeima dėl to nepriekaištauja?

Gruodį mes visi dirbame. Nors man jis – kiek intensyvesnis, su vaikais papuošiu eglę, namuose pakabinu lempučių girliandas. Turiu nuostabią žmoną, kuri man padeda ir palaiko. Niekada nėra buvę taip, kad pirmąją mėnesio dieną išvažiuočiau ir grįžčiau po Naujųjų metų (juokiasi).

Gal tik nesvaičioju apie didesnius projektus. Pavyzdžiui, remontą. Žinau, kad nepadaryti darbai liks kitiems metams. Gruodį retai ką spėju, todėl nei sau, nei kitiems nerealių pažadų nedaliju. Gyvenu įprastą scenos žmogaus gyvenimą, prie kurio visi pratę. Vaikai ir žmona turbūt neįsivaizduoja, kad galėtų