Mantas Katleris apie „Eurovizijos“ dalyvės Aistės Pilvelytės parodiją: „Žvengiau net ten, kur nebuvo juokinga“

Ineta Stasiulytė / TV3 nuotr.
Ineta Stasiulytė / TV3 nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-03-13 19:16
AA

Parodijų šou „Pakartok!“ kiekvieną pirmadienį žiūrovams dovanos dozę geros energijos ir puikios nuotaikos. Savo talentą parodijuoti demonstruos mylimiausi Lietuvos aktoriai. O komisiją papildė vienas mėgstamiausių humoristų – Mantas Katleris.          

"Pakartok!" komisija / TV3 nuotr.

Premjerinėje „Pakartok!“ laidoje pasirodys keturi aktoriai, kurie įkūnys puikiai visuomenei žinomus žmones. Pažiūrėję visus keturis pasirodymus, komisijos nariai turės juos įvertinti – skirti nuo 1 iki 4 balų. Daugiausia balų surinkęs aktorius taps šios savaitės nugalėtoju.

Projekto komisija negailėjo aktoriams ne tik pagyrų, bet ir kritikos. „Pakartok!“ dalyvių pasirodymus vertina aktorė Kristina Kazlauskaitė, buvęs „Keistuolių“ teatro aktorius Robertas Aleksaitis ir humoristas, vienas ryškiausių „Facebook“ veidų Mantas Katleris. Laidos vedėjas – Mindaugas Stasiulis.

Žiūrovai išvys, kaip sekėsi Šarūnui Banevičiui įsikūnyti į buvusį Lietuvos krepšininką, Kauno „Žalgirio“ vyriausiąjį trenerį Šarūną Jasikevičių. Vitalijus Cololo gavo išties nelengvą užduotį – suvaidinti estrados pažibą Simoną Donskovą. Projekto naujokas Juozas Gaižauskas scenoje įsikūnijo į ekonomistą Gitaną Nausėdą. Praėjusio sezono laimėtojai Inetai Stasiulytei teko suvaidinti „Eurovizijos“ veteranę Aistę Pilvelytę.

„Ačiū Dievui, yra pavyzdys, kuris suteikia drąsos tiems, kas neturi drąsos, yra skystakiaušiai ir bijo kažką pajudinti“, – apie A. Pilvelytės ryžtą nugalėti „Eurovizijoje“ kalbės I.Stasiulytė.

Aktorė džiaugėsi, kad A. Pilvelytės pasirodymas dainų konkurse yra teatrališkas, todėl yra ką parodijuoti.

„Aš Aistei jaučiu švelnumą. Ji man labai moteriška, jautri, išgyvenanti“, – komplimentų atlikėjai negailės žinoma aktorė.

O štai komisija puikiai įvertins I. Stasiulytės sukurtą parodiją.

„Aistė labai daug dirba su veidu. Pas ją tiek išgyvenimo kančių... Viskas atlikta gerai, judesiai tikslūs, bet pažiūrėk, kaip dirba jos kenčiantis veidas, ji kenčia kiekvieną natą. Tikriausiai nesinorėjo daryti parodijos, norėjosi kuo tiksliau atkartoti. O šiaip nuostabus pasirodymas“, – sakė K. Kazlauskaitė.

„Pražvengiau visą laiką. Man Ineta su Stonkuviene (Indre Stonkuvienė – red. past.) yra dvi juokingiausios moterys Lietuvoje. Viskas, ką daro Ineta, yra juokinga. Žvengiau net ten, kur nebuvo juokinga. Ineta nuėjo tuo keliu, kur bandė atkartoti. O aš norėjau, kad tu perspaustumei“, – pasirodymą komentavo M. Katleris.

Kaip kino ir teatro aktorei sekėsi įkūnyti vos per plauką dainų konkurso nenugalėjusios atlikėjos, žiūrovai išvys pirmadienio vakarą parodijų šou „Pakartok!“ per TV3.