Mantas Katleris ir Mantas Stonkus televizijoje turės savo laidą

Mantas Katleris ir Mantas Stonkus televizijoje turės savo laidą / P. Veberio ir R. Skaisgirio nuotr.
Mantas Katleris ir Mantas Stonkus televizijoje turės savo laidą / P. Veberio ir R. Skaisgirio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-10-23 14:13
AA

LNK televizija pristato dar vieną sezono naujieną – laidą be ribų ir be taisyklių, sulaužysiančią įprastus televizijos standartus „Gaudyk Laiką“. Šio projekto kūrybinės grupė – prodiuseris Egmontas Bžeskas drauge su linksmai nusiteikusiais ir gerai visuomenėje žinomais bičiuliais Mantu Stonkumi, Mantu Katleriu, Rolandu Mackevičiumi, Mantu Bartuševičiumi, Aru Vebėriu ir Luku Pačkausku.

„Mūsų laidos sėkmė matuojama nusijuokimais per minutę. Manau, kad kol kas stipriai pirmaujame prieš visą Lietuvos televizinį turinį”, – džiaugėsi radistas Rolandas Mackevičius. Po pirmųjų filmavimų šios laidos vedėjas Mantas Stonkus taip pat buvo puikiai nusiteikęs: „Priimu iššūkius tik tada, kai žinau, kad laimėsiu. Ir tai pavyko!“

Kiekvienoje laidoje savo drąsą, išmanumą, humorą, gebėjimą vaidinti, improvizuoti, filmuoti ir fotografuoti pristatys šeši iš interneto platybių žinomi dalyviai, vadinamieji „influenceriai“: Deividas Bendžius, Goda Sta, Mantas Grimalis, Henry Match, Vytautas Mikaitis, Dalia Belickaitė. Projekto pabaigoje bus išrinktas juokingiausias, šmaikščiausias, geriausias projekto „Gaudyk Laiką” kūrėjas.

Mantas Katleris ir Mantas Stonkus televizijoje turės savo laidą / P. Veberio ir R. Skaisgirio nuotr.

Dalyvius vertins ir kartu pasirodymų šou dalyvaus gerai visuomenėje žinoma draugija – komisijos pirmininkas ir šio projekto kūrybos vadovas bei laidos formato sumanytojas Mantas Katleris, „radistas” Rolandas Mackevičius, Karolina Meschino, Remigijus Daškevičius, Naglis Bierancas, Vidas Bareikis, Erika ir Merūnas Vitulskiai, Monika Marija Paulauskaitė, Paulius Mykolaitis-Paul de Miko.

Laidos filmavimuose sukiosis ir Sibiro laikų veislės kalytė Laika, kuri yra šios laidos simbolis. Komisija vertinimo metu už geriausius pasirodymus skirs ne įprastus balus o „Laikas“. „Dalyviams linksmiausias laidos momentas, kai studijoje pasigirsta šuns lojimo garsas „Au – Au“, o komisijos narys sako: „Gaudyk Laiką”, – linksmai pasakoja šios laidos prodiuseris Egmontas Bžeskas.    

Mantas Katleris ir Mantas Stonkus televizijoje turės savo laidą / P. Veberio ir R. Skaisgirio nuotr.

„Mūsų laidos dalyviai – jauni, ambicingi, naujos kartos žmonės, galintys įdomiai išreikšti savo nuomonę apie vienaip ar kitaip susiklosčiusią situaciją mūsų visuomenėje. Manto Katlerio ir Manto Bartuševičiaus sugalvotos užduotys projekto „Gaudyk Laiką“ dalyvius veda į įvairias socialines temas, kartais absurdiškai juokingas situacijas ar pokalbius. Intriguojantys ir šmaikštūs dalyvių atsakymai, vaidybinės improvizacijos, jų pačių sukurti filmukai dažniausiai pasibaigia begaliniu juoku laidos studijoje. Galime drąsiai teigti, kad tai  humoro laida tiek lojaliems TV žiūrovams, tiek naujai kartai. Taip pat projektas bus įdomus jaunai šeimai ir tiems, kurie laukia kažko naujo ir neįprasto TV ekranuose“, – sako prodiuseris E. Bžeskas. Pasak prodiuserio, šioje laidoje nebus blogų žinių ir neigiamų emocijų.

LNK programų direktoriaus Jurgio Jefremovo įsitikinimu, būtent humoras yra tai, kas visada stūmė televiziją į priekį: „Tokie kertiniai projektai kaip „Bentski šou“, „Dviračio žinios“ ar „Dar pažiūrėsim“ visiems laikams pakeitė lietuviškos televizijos veidą ir išlaisvino žiūrovų mąstyseną. Tikime, kad projektas „Gaudyk Laiką“ taps dar vienu lietuviško humoro reiškiniu, kuris ne tik suvienys televiziją ir internetą, bet ir pritrauks prie ekranų labai skirtingas kartas. Vienus pritrauks prie televizoriaus, kitus – prie kompiuterio monitoriaus, dar kitus – prie išmanaus telefono. Žodžiu, gana televizijai ir internetui matuotis, kuris svarbesnis – geriau visi kartu žiūrėkime „Gaudyk Laiką“!