Mantas Petruškevičius pristatė naujausias šventinio dekoravimo tendencijas

Mantas Petruškevičius ir Laura Vagonė / Gedmanto Kropio nuotr.
Mantas Petruškevičius ir Laura Vagonė / Gedmanto Kropio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-05-09 16:29
AA

Trečiadienio popietę Vilniuje, judrioje Ukmergės gatvėje, duris atvėrė švenčių dekoravimo centras „Gėlių sala“. Jo įkūrėjos – Vaida Aleksandravičienė su dukra Greta Andzeliene – ne naujokės didmeniniame gėlių ir šventinių aksesuarų versle. Šeimos valdoma įmonė, įsikūrusi Kaune, skaičiuoja 25-us veiklos metus.

„Pastebėjome, kad vis daugiau šventes sau ar kitiems organizuojančių žmonių iš sostinės domisi dirbtinėmis gėlėmis, ieško, kaip išsinuomoti dekoracijų savo šventei, todėl norėjome būti arčiau savo klientų“, – centro atsiradimo priežastis Vilniuje aiškino Vaida Aleksandravičienė.

Dekoratorius Mantas Petruškevičiaus, savo pažintį su floristika pradėjęs būtent jos salone Kaune prieš 19 metų, susirinkusiems renginių organizatoriams pademonstravo, kaip iš įvairių elementų sukurti įspūdingą šventinę atmosferą.

„Žinoma, dekoravime kaip ir visur egzistuoja mados, stiliai ir sezonai, tačiau, kaip ir renkantis rūbus, taip ir dekoruojant šventę, svarbiausia turėti savo braižą ir viziją, kurią norima įgyvendinti“, – kalbėjo M. Petruškevičius.

Pasak Manto, šiemet dekoravime vyrauja misticizmas, paslaptingumas ir egzotika, įkvėpta Rytų. Tai įgyvendinama netikėtai transformuojant erdves, naudojant konstrukcijas iš veidrodžių, nestandartines vazas su daug ryškiaspalvių orchidėjų. Jei erdvės dekoruojamos dirbtiniais augalais, kas vis dažniau pastebima šiemet, jų patartina naudoti kuo daugiau, sukuriant gausos įspūdį.

„Žinoma, nereikėtų pamiršti išlaikyti visumą tarp šventinio stalo ir visos pasirinktos erdvės“, – atkreipia dėmesį dekoratorius.

Popietėje be kitų svečių dalyvavo renginių organizatorės Laura Vagonė, Aurelija Gintalienė, Karina Mickevičiūtė, Viktorija Amkoladzė, Alina Borisova, Agata Tomaševskaja, dekoratorės Sandra Švelnytė, Laura Matukonytė-Kazakevičienė su vyru didžėjumi Juozu Kazakevičiumi.

„Gėlių salos“ atidarymas Vilniuje (17 nuotr.)
+11