Mantas Stonkus bandė „įkąsti“ Liepai: „Jei dantis susitvarkytum ir pasidažytum, būtum visai nieko“

Mantas Stonkus ir Liepa Norkevičienė / TV Play nuotr.
Mantas Stonkus ir Liepa Norkevičienė / TV Play nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-10-27 11:07
AA

Nors smarkūs apsižodžiavimai tarp Lietuvos žvaigždžių ir nėra labai dažni, tačiau kartais žinomos moterys vis tik turi ką pasakyti apie viena kitos išvaizdą. Tačiau kad kandžias pastabas apie kolegių išvaizdą laidytų vyrai – išties retas atvejis. Būtent tokiu pasisakymu nustebino gerai žinomas aktorius Mantas Stonkus, prabilęs apie atlikėjos Liepos Norkevičienės išvaizdą.

„Jei truputį pasidegintum, į soliariumą nueitum, dantis susitvarkytum, pasidažytum... dar plaukus užsiaugintum, kojas nusiskustum ir nagus prisiaugintum, tai būtum visai nieko“, – tokią tiradą savo adresu išgirdo žinoma atlikėja.

„Nepasprink tik, gražuoliuk“, – akivaizdžiai suirzusi M.Stonkui metė Liepa. Laimei, toks aršus kivirčas – tai scena iš romantinės muzikinės komedijos „Derliaus šventė 2. Pakruojo dvaras“, kurį žiūrovai išvys jau šio sekmadienio vakarą. Pagrindinę filmo heroję vaidinusi Liepa virto bankrutuojančio dvarininko (vaidina Aistis Mickevičius) dukra, kurią tėvas nori ištekinti iš turtingo, tačiau baisiai arogantiško pono. Jį ir vaidina M.Stonkus.

Mantas Stonkus, Liepa Norkevičienė ir Tadas Rimgaila / TV Play nuotr.

Visgi po filmavimo kalbinta Liepa patikino, kad su M.Stonkumi sutaria puikiai, o dėl jo profesionalumo nebuvo sunku suvaidinti net ir tokias aršias scenas.

„Su Stonkum dirbti buvo lengva, nes vaidindamas su žmogumi žiūri, kokią emociją transliuoja jis, o tada ir pačiai yra lengviau persikūnyti – o jis tikrai nesidrovėjo nei užrėkti, nei aštresnių žodelių pasakyti. O kaip taip įsigyveni į visą situaciją, tada viskas ir pavyksta natūraliai“, – pridūrė ji, kadangi filme suvaidinti antipatiją šiurkščiajam turtuoliui jai taip pat pavyko puikiai.

Filmavimo aikštelėje Liepa pasinaudojo proga ir pasimokyti tam tikrų aktorystės paslapčių iš kartu dirbusių profesionalių aktorių, o daugiausiai patarimų ji gavusi būtent iš M.Stonkaus.

Mantas Stonkus, Liepa Norkevičienė ir Tadas Rimgaila / TV Play nuotr.

„Labai džiaugiuosi, kad kai paklausdavau, kaip suvaidinti vieną ar kitą emociją, ar kaip pasakyti tekstą, jis man visada patardavo, kaip ką daryti, iš jo sulaukiau nemažai pagalbos. Galbūt aš vieną tekstą įsivaizduodavau vienaip, o jis man patardavo, kokia čia turėtų būti intonacija, kokios turėtų būti pauzės tarp žodžių, tarp sakinių, kad viskas nuskambėtų taip, kaip turi“, – apie savo aktorinį debiutą pasakojo Liepa.

Įspūdingus vaidmenis filme sukūrė ir tokios žvaigždės kaip Tadas Rimgaila, Irena Starošaitė, Vaida Genytė, Radžis, Vaida Genytė, Natalija Bunkė, Oksana Pilkul, „radistai“ Jonas Nainys bei Rolandas Mackevičius ir kiti.