Mantas Stonkus ir Justinas Jankevičius „nutekins“ slapčiausius vyriškus pokalbius

Justinas Jankevičius ir Mantas Stonkus / Šou afiša
Justinas Jankevičius ir Mantas Stonkus / Šou afiša
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-06-23 15:41
AA

Publikai, kuri jau spėjo atsikąsti juodojo humoro, metas išsamiau susipažinti su vyrų ir moterų tarpusavio santykių pustoniais. Tokią galimybę suteikia bombos epiteto verta premjera šalies renginių padangėje – tamsiai pilko humoro šou „Buvusių moterų reikalai. Mano geriausias bernvakaris". Jo metu šmaikštumo rapyras sukryžiuos Mantas Stonkus ir Justinas Jankevičius.

Šiuolaikinė vyrų ir moterų pažinimo Biblija – toks apibūdinimas šiai intriguojančiai premjerai nebūtų per stiprus. Klausydamiesi ironija ir kandžiu sarkazmu persmelktų istorijų, kurias dviejų herojų lūpomis „transliuos" M.Stonkus ir J.Jankevičius, daugelis žiūrovų neabejotinai atpažins save. 

Jei pirmąsyk perkant prezervatyvus teko raudonuoti iki plaukų svogūnėlių, jei dar pamenate „mIRC" epochą ir hormonų audras studentų bendrabutyje, jei nesibaidote naktinių klubų bei turite savo nuomonę apie feminizmą, veganizmą, depiliaciją ir lovos žaisliukų naudojimą, šis humoro šou tikrai neprailgs. Mažos ir didelės niekšybės santykiuose, kompromisų menas iriantis per kasdienę rutiną, keistas refleksas išlenkus taurelę surinkti savo „ex" telefono numerį – visa tai virto pikantiškais siužeto posūkiais.

Didžiausius vyrų troškimus, jų kompleksus ir komiškiausias situacijas apnuoginsiantys dialogai – itin atviri. Karštos pokalbių temos paprastai neišvengia nenorminės leksikos netgi diskutuojant iš pažiūros kultūringiems vyrukams su aukštuoju. Tad siekiant apsaugoti jautresnių asmenų nervus bei jaunų žmonių moralę, premjerą teko pažymėti ženklu N-16. 

Nors šis bernvakaris, kurio veiksmas vystosi viename bute Vilniuje, bus be sekso, jo herojai apnuogins daugybę intymių faktų apie savo buvusiąsias ir moterų giminę apskritai. Tai turėdamos omenyje išmintingos žiūrovės galės gauti neįkainojamos informacijos apie priešingą lytį bei progą pažvelgti į save iš šalies, t.y. kartais netašytų, bet iš tiesų – nuoširdžių ir paprastų vyrukų – akimis.

„Niekad slapčia netyrinėjote savo sužadėtinio „Facebook" susirašinėjimų ar žinučių turinio sutuoktinio išmaniajame? Šis tamsiai pilko humoro šou suteiks galimybę neprarandant orumo apie savo vyrus išsiaiškinti viską, kas jums rūpi. Ir netgi tai, ko geriau nežinoti", – intrigavo M.Stonkus ir J.Jankevičius.

PREMJERŲ DATOS:
Rugsėjo 3 d. - Šiaulių dramos teatras
Rugsėjo 10 d. - "Girstutis", Kaunas
Rugsėjo 11 d. - Klaipėdos koncertų salė
Rugsėjo 28 d. - Telšių "Žemaitės" dramos teatras
Rugsėjo 29 d. - Rusų dramos teatras, Vilnius
Spalio 7 d. - Alytaus kultūros ir komunikacijos centras
Spalio 8 d. - Panevėžio bendruomenių rūmai 
Spalio 9 d. - Plungės kultūros centras
Spalio 13 d. - Tauragės kultūros centras 
Lapkričio 18 d. - Mažeikių kultūros centras

Justinas Jankevičius / Gedimino Saso nuotr.