Manto Petruškevičiaus sukritikuotas aktorius Mindaugas Ancevičius: „Man svarbiau bendravimas, o ne kaip atrodau“

Mindaugas Ancevičius ir Mantas Petruškevičius / Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šeštadienį stilistas Mantas Petruškevičius rėžė kritikos apie LRT sezono atidarymo šventės svečių stilių, mat buvo dalis tų, kurie nepaisė aprangos kodo ir taip parodė nepagarbą. M.Petruškevičius pasidalijo aktoriaus Mindaugo Ancevičiaus nuotrauka, kurioje jis – su žaliais sportbačiais. M.Ancevičius Žmonės.lt pasakojo, kad kritikos nesureikšmina, o stilisto nuomonė apie aprangą jam – neįdomi.

M.Ancevičius teigė, kad į LRT 91-ojo sezono atidarymo šventę vyko tiesiai iš repeticijos, todėl nebuvo laiko persirengti. Be to, aktoriaus teigimu, jis nesureikšmina išorinio grožio, o bendravimą su vakaro svečiais laiko daug svarbesniu dalyku nei apranga.

„Žmonių nuomonė, kurie užsiima paviršiniu spindesiu, man nerūpi. Net juokinga stebėti jo tą darbą. Į šį renginį žiūriu kaip į galimybę pabendrauti su tau svarbiais žmonėmis. Kaip atrodysiu – nėra pirmaeilis dalykas, nes man svarbiau bendravimas, o ne tai, kaip aš atrodau. Galbūt atkreipčiau dėmesį į kokio Statkevičiaus nuomonę, bet tikrai ne į jo“, – Žmonės.lt pasakojo M.Ancevičius.

Mindaugas Ancevičius / Luko Balandžio / 15min nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Mantas Petruškevičius sukritikavo LRT sezono atidarymo svečių stilių: „Provincialu“

Šeštadienį socialinio tinklo Facebook paskyroje M.Petruškevičius rašė:„Gražus LRT atidarymas! Puiki publika, elegantiški ir raudono kilimo verti apdarai... Bet stebina tai, kad vienoje gražiausių Lietuvos vietų, Valdovų rūmuose, renginyje dalyvaujant Prezidentui, matyti netyčia pakliuvusias personas, kurios vadina ko gero puošnią aprangą „tuštybe“ ir sumenkina tai, kas yra privaloma. Ir, žinoma, gavus kvietimą su aprangos kodu...

Provincialu. Kaip ir kelių svečių apranga, kuri verta medinių suolų, pigaus alaus ir kaimo turizmo sodybos, bet ne šviežiai iškloto raudono kilimo. #Lietuva #redcarpet #zagrekysoiskisenes #kamaukstakulniai #kamsukneles“.

M.Ancevičius – žinomas teatro ir kino aktorius, dainų autorius. Vaidino serialuose „Pasmerkti 2“, „Pasmerkti 3“, „Giminės“, „Rojus Lietuvoj“ ir „Nuovada“.

TAIP PAT SKAITYKITE: Valdovų rūmuose – šimtai puošnių svečių: LRT atidarė 91-ąjį sezoną

O kaip vakaro svečių stilių vertinate jūs? Nuomonę galite išreikšti komentaruose.

LRT 91-ojo sezono atidarymas Valdovų rūmuose (161 nuotr.)
+155
Skaitykite daugiau