Mantui Kalniečiui išvykus į Milaną, pas vyrą kraustysis ir Mingailė Kalnietė su trimis vaikais

Mantas Kalnietis su žmona Mingaile / Augusto Didžgalvio nuotr.
Mantas Kalnietis su žmona Mingaile / Augusto Didžgalvio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-01-25 08:59
AA

Kai Kauno „Žalgirį“ palikęs krepšininkas Mantas Kalnietis persikraustys gyventi į Milaną ir pradės žaisti „Emporio Armani“ klube, jo žmona Mingailė Kalnietė su vaikais Lietuvoje taip pat ilgai neužsibus – įsikurs Italijoje.

Šiuo metu trečio vaiko besilaukianti Manto žmona Mingailė Žmonės.lt sakė, kad pagausėjus šeimai ir ji su vaikais išsikraustys pas vyrą. 

Žinia, kad M.Kalnietis palieka Kauno „Žalgirį“, paaiškėjo ketvirtadienį.

Mantas ir Mingailė Kalniečiai augina ketverių dukrą Gretę ir netrukus trejų sulauksiantį sūnų Taurą. Trečiasis poros vaikas turėtų gimti vasarį. 

„Pagimdysiu, mėnesį palauksiu ir išskrisiu. Taip pat ir su antru vaiku buvo. Aišku kraustysimės, tėčio vieno tikrai nepaliksime“, – Žmonės.lt sakė M.Kalnietė. Anksčiau ji su vaikais buvo išvykusi pas Mantą į Krasnodarą Rusijoje. 

Mingailė Kalnietė su dukra Grete / Luko Balandžio / 15min nuotr.

M.Kalnietė pasakojo, kad sprendimą išsikraustyti ir vėl priėmė nė akimirkos nedvejojusi.

„Mūsų šeima visada kartu. Net kai vaikai pradės lankyti mokyklas, kol tėtis žais užsienyje, mes būsime kartu“, – kalbėjo. 

Paklausta, ar nepasigenda gyvenime stabilumo, M.Kalnietė tikino susitaikiusi: „Žinau, kad toks Manto darbas, todėl ir nekyla jokių minčių, kad kas nors gali būti kitaip.“

Kol kas Mingailė svarsto, kad Milane gyvens mažiausiai pusantrų metų. „Aišku, noriu ten. Europietiškas miestas... Geras oras, vaikams bus veiklos, bus, kur pasivaikščioti. Bus gerai.“

Mingailė Kalnietė su dukra Grete / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Kad gimus trečiai atžalai Mingailei būtų lengviau, kartu su ja vykti ketina ir auklė. „Ji padės prižiūrėti vyresnius vaikus, kol aš liksiu su kūdikiu“, – kalbėjo M.Kalnietė. 

Žmonės.lt primena, kad neseniai pas Sicilijoje rungtyniaujantį krepšininką Simą Jasaitį išsikraustė ir Oksana Pikul-Jasaitienė su sūnumi Dominyku.